Siberian Ginseng Eye Cream-Gel , Krem –Xhel per Hidratimin e Syve me Xhensen Siberian per Rrathet e Zinj dhe Fryrjen e Syve , per te gjitha moshat , 30 ml.

Code: 1137E

16.46 € 11.52 €

Ky krem-xhel i lehte per syte redukton shfaqjen e rratheve te erret dhe enjtjeve te syve, duke i falur shkelqim syve tuaj. Xhenseni siberian eshte i famshem per aftesite atabilizuese dhe per teresine e mineraleve qe i permabn vetem ky lloj xhenseni. Vepron si nje anti-osidant i fuqishem dhe ju sjell energji ne lekuren e lodhur, dhe ben qe t’i rezistoje ngarkeses se perditshme.


Siberian Ginseng Eye Cream-Gel , Krem –Xhel për Hidratimin e Syve me Xhensen Siberian për Rrathët e Zinj dhe Fryrjen e Syve , per te gjitha moshat.

 

Perfeksionim Toni .

 

Ky krem-xhel i lehtë për sytë redukton shfaqjen e rrathëve të errët dhe enjtjeve të syve, duke i falur shkëlqim syve tuaj. Xhenseni siberian është i famshëm për aftësitë atabilizuese dhe për tërësinë e mineraleve që i përmabn vetëm ky lloj xhenseni. Vepron si një anti-osidant i fuqishëm dhe ju sjell energji në lëkurën e lodhur, dhe bën që t’i rezistojë ngarkesës së përditshme.

Duke nxitur qarkullimin e gjakut, kompleksi natyror REGU®-AGE redukton me sukses rrathët e errët dhe fryrjet e syve, duke ju dhënë një shkëlqim natyror dhe të bukur.  

Acidi natyror hialuronik dhe Bisabololi hidratojnë lëkurën në thellësi dhe përmirësojnë pamjen duke i rikthyer elasticitetin lëkurës.

Vaji organik i certifikuar i trëndafilit përmban një sasi të lartë acidesh yndyrore, që tonifikojnë dhe ushqejnë lëkurën, ndërsa Aquilegia Sibirica e egër qetëson lëkurën dhe e bën gati për një ditë të re.

 

Udhezimet e perdorimit: Ne mengjes dhe/ose ne mbremje, vendosni nje sasi te vogel te kremit rreth syve, duke ferkuar lehte lekuren.

 

Perberesit:  Αqua, hydrolyzed rice bran protein, glycine soya (soybean) protein, oxido reductases, glyceryl stearate, cetearyl alcohol, cetearyl glucoside, glycerin, dicaprylyl ether, octyldodecanol, ssodium polyacrylate, bisabolol, sodium hyaluronate, xanathan gum, tocopherol, pinus siberica seed oil polyglyceryl-6 esters (PS), rosa canina seed oil (*), linum usitatissimum seed oil (*), sodium stearoyl glutamate, chamomila recutita flower water (*), melissa officinalis flower/leaf/stem extract (*), panax ginseng root extract, cl 77891, mica, tin oxide, parfum, citric acid, ascorbic acid/orange/citrus limun/citrus aurantifolia polypeptides, camellia sinensis leaf extract, aquilegia sibirica extract (WH), hesperis sibirica extract (WH), sorbus sibirica extract (WH), dehydroacetic acid, benzyl alcohol, sodium benzoate, potassium sorbate, ethylhexylglycerin, cl 75125, corn starch, citronellol, geraniol, hexyl ciannamal, limonene, linalool, butylphenyl methylpropional.

0% silikon       0% BHT-BHA

 

0% vajëra minerale    0% PEG

 

0% paraben      0% EDTA

 

Vëllimi 30 ml .

 

 Relative products

Stay in touch

Secured payments

© Copyright 2021 - NATURA SIBERICA GREECE. All rights reserved.
Designed and developed by NetApps Ltd