Sophora Japonica Face Serum , Serum per Fytyren per reduktimin e poreve dhe per ekuiliber ne lekure , te pershtatshme per te gjitha moshat , 30 ml.

Code: 1168E

23.20 € 16.24 €

Ky serum fytyre Sephora Japonica per rikthimin e ekuilibrit karakterizohet nga pastertia natyrore siberiane. Serumi redukton me sukses poret dhe rikthen nje pamje me te bute dhe me te rinuar te fytyres. Formula eleminon yndyren dhe shkelqimin, dhe ruan hidratimin natyror te lekures.


Sophora Japonica Face Serum , Serum per Fytyren per reduktimin e poreve dhe per ekuiliber ne lekure , te pershtatshme per te gjitha moshat .

Ky serum fytyre Sephora Japonica per rikthimin e ekuilibrit karakterizohet nga pastertia natyrore siberiane. Serumi redukton me sukses poret dhe rikthen nje pamje me te bute dhe me te rinuar te fytyres. Formula eleminon yndyren dhe shkelqimin, dhe ruan hidratimin natyror te lekures.

Sophora Japonica permban deri ne 30% vitamin P dhe prandaj e zbut lekuren, stimulon rigjenerimin dhe rregullon ekuilibrin e lipideve. Algat e egra dhe ekstraktet organike te kamomilit zbutin dhe qetesojne lekuren dhe permiresojne cilesine e saj. Acidi hialuronik dhe kompleksi Syn-ake e hidraton lekuren ne thellesi dhe e zbutin lekuren. Vijezimet e lehta dhe rrudhat e fytyres reduktohen dukshem. Komplekti SYN-COLL rrit prodhimin natyror te kolagjenit, tonifikon lekuren dhe e i jep asaj nje pamje te shendetshme dhe te shndritshme. Ky serum i tejdukshem deperton shpejt ne thellesi te lekures. Cilesite e vecanta te ketij serumi jane kaq te efektshme per shkak te ekstrakteve siberiane si dhe te hidratuesve dhe vitaminave perberese qe ekuilibrojne dhe hidratojne lekuren e yndyrshme.

Udhezimet e perdorimit: Vendoseni serumin cdo mengjes dhe mbremje ne fytyren e paster. Shmangni zonen e syve dhe buzeve. Pastaj perdorni Sophora Japonica Day or Night Cream.

Perberesit: Aqua, Dipeptide Diaminobutyroyl Benzylamide Diacetate, Lens Esculenta (Lentil) Seed Extract, Glycerin, Diacetate Palmitoyl Tripeptide-5, Caprylyl/Capryl Wheat Bran/Straw Glycosides, Fusel Wheat Bran/Straw Glycosides, Polyglyceryl-5 Oleate, Sodium Cocoyl Glutamate, Glyceryl Caprylate, Dehydroacetic Acid, Benzyl Alcohol, Zinc PCA, Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Water*, Calendula Officinalis Flower Extract*, Hydroxypropyl Guar, Sodium Hyaluronate, Xanthan Gum, Pineamidopropyl BetainePS, Hippophae Rhamnoidesamidopropyl BetaineHR, Hydrolyzed Wheat Protein, Quercus Robur Bark Extract*, Nepeta Sibirica ExtractWH, Parfum, Geranium Sibiricum ExtractWH, Achillea Asiatica ExtractWH, Sophora Japonica Flower Bud Extract, Bisabolol, Citric Acid, Glycolic Acid , Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Ethylhexylglycerin, CI 75130, CI 75810, Corn Starch, Tocopherol, Citronellol, Geraniol, Hexyl Cinnamal, Limonene, Linalool, Butylphenyl Methylpropional (*) Issued from organic agriculture (WH) Wild harvested Siberian plants organic extracts (PS) Pinus Sibirica Seed Oil Derivative (HS)Hippophae Rhamnoides Oil Derivative

(*) Nga produkte bujqesore organike.
(**) Perberes natyrore te vajerave esenciale.
(WH) Ekstrakte organike nga bime te egra siberiane.
(PS) Nga vaji i pishes siberiane.


Vellimi 30 ml.Relative products

Stay in touch

Secured payments

© Copyright 2022 - NATURA SIBERICA GREECE. All rights reserved.
Designed and developed by NetApps Ltd