NS Moisturizing Cleansing Milk , Qumesht hidratues per pastrim , per lekure te thate dhe te ndjeshme , 200ml.

Code: 1052E

11.29 € 7.90 €

Ky qumesht hidratues per pastrim eshte krijuar vecanerisht per perkujdesje te perditshme te lekures te thate dhe te ndjeshme.


NS Moisturizing Cleansing Milk , Qumesht hidratues per pastrim , per lekure te thate dhe te ndjeshme  .
 
Ky qumësht hidratues për pastrim është krijuar veçanërisht për përkujdesje të përditshme të lëkurës të thatë dhe të ndjeshme.  Qumështi pastron dhe largon vajin e tepërt, papastërtitë dhe makiazhin, dhe e bën lëkurën të bukë dhe të lëmuar. Bima Lungwort e egër [Lat. Pulmonaria officinalis] rikthen aftësitë vetë-mbrojtëse të lëkurës. Arctic Arnica hidraton lëkurën dhe eleminon inflamacionet dhe i jep lëkurës një pamje të bukur dhe të shëndetshme.

Udhëzimet e përdorimit: Vendosni një sasi të vogël në pambuk dhe pastroni me kujdes fytyrën dhe qafën.

0% silikon   0% BHT-BHA
0% vajëra minerale 0% PEG
0% paraben     0% EDTA

Përbërësit: Aqua, Coco-Caprylate/Caprate, Cetearyl Alcohol, Glycerin, Methyl Glucose Sesquistearate, Sorbitan Caprylate, Pinus Sibirica Seed Oil Polyglyceryl-6 EstersPS, Sodium Stearoyl Glutamate, Pulmonaria Officinalis Extract, Arnica Montana Flower Extract*, Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Oil*, Aquilegia Sibirica ExtractWH, Larix Sibirica Needle ExtractWH, Diplazium Sibiricum ExtractWH, Prunus Armeniaca (Apricot) Kernel Oil*, Anthemis Nobilis Flower Extract*, Althaea Officinalis Root Extract*, Urtica Dioica (Nettle) Extract*, Malva Sylvestris Flower Extract*, Xanthan Gum, Benzyl Alcohol, Dehydroacetic Acid, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Citric Acid, Parfum, Benzyl Salicylate**, Eugenol**, Linalool** (* organic, ** from natural essential oils).

 

(*) Nga produkte bujqesore organike.
(**) Perberes natyrore te vajerave esenciale.
(WH) Ekstrakte organike nga bime te egra siberiane.
(PS) Nga vaji i pishes siberiane.


Vëllimi 200ml.Relative products

Stay in touch

Secured payments

© Copyright 2022 - NATURA SIBERICA GREECE. All rights reserved.
Designed and developed by NetApps Ltd