NS Neck and Decollete Icy Lifting Mask , Maske e ftohte akull me efekt lifting per qafen dhe zonen e dekoltese , 120ml.

Code: 0819E

28.57 € 20.00 €

Qafa dhe dekolteja tregojne qarte moshen e femrave prandaj keto dy pjese te trupit duhet t’i nenshtrohen nje perkujdesjeje te vecante. Maska rigjeneruese e ftohte akull nga Natura Siberica ka nje efekt lifting ne zonen e qaftes dhe te dekoltese dhe tonifikon dhe rinon lekuren tuaj.


NS Neck and Decollete Icy Lifting Mask , Maske e ftohte akull me efekt lifting per qafen dhe zonen e dekoltese .

Qafa dhe dekolteja tregojnë qartë moshën e femrave prandaj këto dy pjesë të trupit duhet t’i nënshtrohen një përkujdesjeje të veçantë. Maska rigjeneruese e ftohtë akull nga Natura Siberica ka një efekt lifting në zonën e qaftës dhe të dekoltesë dhe tonifikon dhe rinon lëkurën tuaj.Freskia e mentes siberiane menjëherë tonifikon dhe rifreskon lëkurën, ka efekt linfting, përshpejton proceset e metabolizmit dhe përmirëson qarkullimin e gjakut. Ekstrakti i xhensenit ka efekt të menjëhershëm rigjenerues  është trajtimi natyror më efikas për të toniffikuar lëkurën. Xhenseni ushqen lëkurën intensivisht, rrit aftësinë e rigjenerimit dhe rikthen bukurinë dhe rininë e lëkurës. Ekstrakti i Phyllodoce vepron si antioksidant, ngadalëson procesin e plakjes dhe eleminon pigmentizimin e moshës në lëkurë.

Udhëzimet e përdorimit: Vendoseni maskën në qafën e pastër dhe në zonën e dekoltesë, mbajeni maskën për 5-10 minuta. Shpëlani fytyrën dhe dekoltenë me ujë të ngrohtë derisa të gjitha gjurmët e maskës të zhduken. Për rezultate edhe më të mira, përdoreni maskën dy herë në javë. Mbajeni maskën në frigorifer.

Përbërësit : Aqua, Cetearyl Alcohol, Dicaprylyl Ether, Octyldodecanol, Glyceryl Stearate, Glycerin, Cocoglycerides, Galactoarabinan, Menthyl Lactate, Cetearyl Glucoside, Linum Usitatissimum Seed Oil*, Tocoperyl Acetate, Pinus Sibirica Seed Oil Polyglyceryl-6 EstersPS, Sodium Polyacrylate, Sodium Stearoyl Glutamate, Chamomilla Recutita Flower Extract*, Panax Ginseng Root Extract*, Cetraria Nivalis ExtractWH, Melissa Officinalis Flower/Leaf/Stem Water*, Rhodiola Rosea Root ExtractWH, Mentha Piperita Leaf Extract*, Sorbus Sibirica ExtractWH, Mentha Piperita Oil, Dehydroacetic Acid, Benzyl Alcohol, Ethylhexylglycerin, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Parfum, Citric Acid. (*) Issued from organic agriculture (WH) Wild harvested Siberian plants organic extracts (PS) Pinus Sibirica Seed Oil Derivative
 
Vëllim 120 ml.Relative products

Stay in touch

Secured payments

© Copyright 2020 - NATURA SIBERICA GREECE. All rights reserved.
Designed and developed by NetApps Ltd