NS Nourishing and Moisturizing Foot Cream , Krem per Shputat e Kembeve per Perdorim te Perditshem Ushqyes dhe Hidratues ,75ml.

Code: 0895E

10.29 € 7.20 €

Kremi Ushqyes dhe Hidratues Natura Siberica per Shputat e Kembeve per Perdorim te Perditshem eshte nje zgjidhje shume e mire per perkujdesjen e shputave te kembeve.


NS Nourishing and Moisturizing Foot Cream , Krem per Shputat e Kembeve per Perdorim te Perditshem Ushqyes dhe Hidratues .

Produkti NUK permban:
• Paraben (metil, propel, etj.)
• SLS
• SLES
• PEG
• Silikon
• Aroma Sintetike
• Bojera Sintetike
• Glikol
• Vajera Minerale
Kremi Ushqyes dhe Hidratues Natura Siberica per Shputat e Kembeve per Perdorim te Perditshem eshte nje zgjidhje shume e mire per perkujdesjen e shputave te kembeve. Formula unike perthithet menjehere nga lekura dhe ju fal kembeve te thata butesi dhe hidratim. Berberis Siberiane, e pasur me acidet AHA, vepron si antiseptik dhe rigjeneron lekuren e thate dhe te demtuar. Vaji Amaranth ushqen dhe hidtraton ne thellesi lekuren, duke ruajtur butesine per nje kohe te gjate.

Udhezimet e perdorimit: Perhapeni kremin ne shputat e kembeve, duke masazhuar lekuren. Kushtojini kujdes te vecante thembrave dhe kallove. Perdoreni produktin sipas udhezimit.

Perberesit:Aqua, Coco-Caprylate/ Caprate, Glyceryl Stearate, Cetearyl Alcohol, Octyldodecanol, Caprylic/Capric Triglyceride, Glycerin, Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Oil*, Amaranthus Caudatus Seed Oil*, Borago Officinalis Seed Oil*, Pinus Sibirica Seed Oil Polyglyceryl-6 EstersPS, Berberis Vulgaris Bark Extract, Anemonoides Altaica ExtractWH, Juniperus Sibirica Needle ExtractWH, Abies Sibirica Needle ExtractWH, Aesculus Hippocastanum (Horse Chestnut) Leaf Extract*, Trifolium Pratense (Clover) Flower Extract, Calendula Officinalis Flower Extract*, Spiraea Ulmaria Extract*, Hippophae Rhamnoides Fruit Oil*, Saponaria Officinalis Root Extract*, Cera Alba*, Tocopherol, Sodium Stearoyl Glutamate, Xanthan Gum, Benzyl Alcohol, Dehydroacetic Acid, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Parfum, Citral**, Geraniol**, Limonene**, Linalool**

(*) Nga produkte bujqesore organike.
(**) Perberes natyrore te vajerave esenciale.
(WH) Ekstrakte organike nga bime te egra siberiane.
(PS) Nga vaji i pishes siberiane.


Vellimi 75 ml.Relative products

Stay in touch

Secured payments

© Copyright 2020 - NATURA SIBERICA GREECE. All rights reserved.
Designed and developed by NetApps Ltd