NS Smoothing Heel and Foot Balm , Balsam per Zbutjen e Thembrave dhe Shputave te Kembeve , 75ml.

Code: 0901E

10.29 € 7.20 €

Balsami i pasur Natura Siberica per zbutjen e thembrave dhe Shputave te kembeve rigjalleron dhe zbut lekuren e thate, thembrat e ashpra dhe kallot ne lekure.


NS Smoothing Heel and Foot Balm , Balsam per Zbutjen e Thembrave dhe Shputave te Kembeve .

Balsami i pasur Natura Siberica per zbutjen e thembrave dhe Shputave te kembeve rigjalleron dhe zbut lekuren e thate, thembrat e ashpra dhe kallot ne lekure.
Yakuta Bur Marigold (Lat. Bidens) qeteson lekuren. Mjalti i Eger i shton butesi lekures dhe vepron si nje hidratues natyror. Vaji i bredhit Siberian ushqen dhe rigjeneron me sukses lekuren e demtuar dhe te thate dhe i zbukuron dhe i zbut shputat e kembeve ne menyre natyrore. Falini kenaqesine e natyres kembeve tuaja.

0% silikon 0% BHT-BHA
0% vajera minerale 0% PEG
0% paraben 0% EDTA

Udhezimet e perdorimit: Perhapeni kremin ne shputat e kembeve, duke masazhuar lekuren. Kushtojini kujdes te vecante thembrave dhe kallove. Perdoreni produktin sipas udhezimit.

Perberesit: Aqua, Coco-Caprylate/ Caprate, Glyceryl Stearate, Cetearyl Alcohol, Octyldodecanol, Caprylic/Capric Triglyceride, Glycerin, Glycine Soja (Soybean) Oil*, Pinus Sibirica Seed Oil, Linum Usitatissimum (Linseed) Seed Oil*, Pinus Sibirica Seed Oil Polyglyceryl-6 EstersPS, Bidens Tripartit? Flower/Leaf/Stem Extract, Picea Excelsa Leaf Oil, Cera Alba*, Picea Obovata Needle ExtractWH, Pinus Sibirica Needle ExtractWH, Larix Sibirica Needle ExtractWH, Abies Sibirica Needle ExtractWH, Melissa Officinalis Flower/Leaf/Stem Water*, Calendula Officinalis Flower Extract*, Saponaria Officinalis Root Extract*, Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Water*, Spiraea Ulmaria Extract*, Tocopherol, Sodium Stearoyl Glutamate, Xanthan Gum, Benzyl Alcohol, Dehydroacetic Acid, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Parfum, Limonene**, Linalool** (* organic, ** from natural essential oils)

 

(*) Nga produkte bujqesore organike.
(**) Perberes natyrore te vajerave esenciale.
(WH) Ekstrakte organike nga bime te egra siberiane.
(PS) Nga vaji i pishes siberiane.


Vellimi 75 ml.Relative products

Stay in touch

Secured payments

© Copyright 2020 - NATURA SIBERICA GREECE. All rights reserved.
Designed and developed by NetApps Ltd