NS North Vitality Foot Mask , Maske per shputat e Kembeve , Gjalleri Veriore , 75ml.

Code: 0956E

10.29 € 7.20 €

Maska per Shputat e Kembeve nga Natura Siberica largon lodhjen e kembeve qe jane gjithmone ne levizje. Artemisia absinthium, e pasur me perberes ushqyes dhe vajera esenciale, ka veti qetesuese.


NS North Vitality Foot Mask , Maske per shputat e Kembeve , Gjalleri Veriore .

Maska për Shputat e Këmbëve nga Natura Siberica largon lodhjen e këmbëve që janë gjithmonë në lëvizje. Artemisia absinthium, e pasur me përbërës ushqyes dhe vajëra esenciale, ka veti qetësuese. Vaji i sherebelës së pyllit (Salvia divinorum) zbut dhe hidraton lëkurën, dhe e bën më elastike dhe më të butë. Mentja e zezë e egër rigjeneron këmbët e lodhura dhe ka efekt freskues.


0% silikon              0% BHT-BHA
0% vajëra minerale   0% PEG
0% paraben              0% EDTA

 

Udhëzimet e përdorimit: Vendosni një shtresë të hollë të maskës në shputat e këmbëve dhe mbajeni për 5 minuta. Nëse është e nevojshme, shpëlani këmbët me ujë të ngrohtë ose fshini këmbët me një pecetë.


Përbërësit:  Aqua, Coco-Caprylate/ Caprate, Glyceryl Stearate, Cetearyl Alcohol, Octyldodecanol, Caprylic/Capric Triglyceride, Glycerin, Glycine Soja (Soybean) Oil*, Oenothera Biennis (Evening Primrose) Oil*, Pinus Sibirica Seed Oil Polyglyceryl-6 EstersPS, Mentha Piperita (Peppermint) Oil*, Artemisia Vulgaris Extract, Geranium Sibiricum ExtractWH, Crepis Sibirica ExtractWH, Pinus Sibirica Needle ExtractWH, Calendula Officinalis Flower Extract*, Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Water*, Salvia Officinalis (Sage) Oil, Melissa Officinalis Flower/Leaf/Stem Water*, Althaea Officinalis Root Extract*, Borago Officinalis Seed Oil*, Bisabolol, Tocopherol, Sodium Stearoyl Glutamate, Xanthan Gum, Benzyl Alcohol, Dehydroacetic Acid, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Parfum, Citral**, Citronellol**, Geraniol**, Limonene**, Linalool** (* organic, ** from natural essential oils)

 

(*) Nga produkte bujqesore organike.
(**) Perberes natyrore te vajerave esenciale.
(WH) Ekstrakte organike nga bime te egra siberiane.
(PS) Nga vaji i pishes siberiane.


Vëllimi 75 ml.Relative products

Stay in touch

Secured payments

© Copyright 2020 - NATURA SIBERICA GREECE. All rights reserved.
Designed and developed by NetApps Ltd