Oblepikha foot cream , Krem per Kembet , Krem kembe per ushqim dhe hydration , 75 ml.

Code: 0215E

8.56 € 5.99 €

Kremi zbut lekuren e kembeve dhe e ben lekuren tuaj me te shendetshme dhe me te kuruar. Vaji i manave te detit Altai (Lat. Hippophae) dhe Yakut ushqejne intensivisht dhe hidratojne lekuren e kembeve, duke ruajtur butesine per nje kohe te gjate. Vaji i sherebeles ka aftesi rigjeneruese dhe antiseptike.


Oblepikha foot cream , Krem per Kembet , Krem këmbë për ushqim dhe hydration.

Ushqen dhe hidraton lekuren .
• Perkujdeset me delikatese dhe zbut lekuren gjate gjithe dites .


Kremi zbut lekuren e kembeve dhe e ben lekuren tuaj me te shendetshme dhe me te kuruar. Vaji i manave te detit Altai (Lat. Hippophae) dhe Yakut ushqejne intensivisht dhe hidratojne lekuren e kembeve, duke ruajtur butesine per nje kohe te gjate. Vaji i sherebeles ka aftesi rigjeneruese dhe antiseptike.

Udhezimet e perdorimit: Vendoseni kremin ne kembet e thata dhe te pastra me levizje te lehta masazhuese.

0% Vajera minerale 0% PEG
0% Paraben 0% Glikol

Perberesit: Aqua, Urea, Octyldodecanol, Butyrospermum Parkii Butter*, Glyceryl Stearate, Cetearyl Alcohol, Cetearyl Glucoside, Glycerin, Citric Acid, Saccharide Isomerade, Hippophae Rhaimnoides Fruit Oil*, Salvia Officinalis Oil, Tocopherol, Sodium Stearoyl Glutamate, Abies Sibirica Needle ExtractWH, Achillea Asiatica ExtractWH, Anemonoides Altaica ExtractWH, Pinus Sibirica Seed Oil Polyglyceryl-6 EstersPS, Menthol, Parfum, Dehydroacetic Acid, Benzyl Alcohol, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Butylphenyl Methylpropional, Geraniol, Linalool, CI 15985, CI 19140.


(*) Nga produkte bujqësore organike.
(**) Përbërës natyrorë të vajërave esenciale.
(WH) Ekstrakte organike nga bimë të egra siberiane.
(PS) Nga vaji i pishës siberiane.


Vellimi 75 ml.Relative products

Stay in touch

Secured payments

© Copyright 2021 - NATURA SIBERICA GREECE. All rights reserved.
Designed and developed by NetApps Ltd