NS Snow handmade soap , Sapun Debore i prodhuar me dore , Per Lekure Elastike , 100gr.

Code: 1212E

12.49 € 8.74 €

Per pergatitjen e ketij sapuni natyror 100% Natura Siberica ka perdorur vajera organike te barerave siberiane se bashku me hirren dhe ekstraktin e Snow Cladonia. Sapuni pastron me kujdes dhe delikatese lekuren, e hidraton dhe e zbut dhe e ben me elastike.


NS Snow handmade soap , Sapun Debore i prodhuar me dore , Per Lekure Elastike .

• Barëra Siberiane të egra shumë aktive
• Vajëra organike të certifikuar të krijuar nga presimi i ftohtë
• Produkti NUK përmban: Paraben, SLS, SLES, PEG, Silikon, Bojëra Sintetike, Glikol, Vajëra Minerale

Për pergatitjen e këtij sapuni natyror 100% Natura Siberica ka përdorur vajëra organikë të barërave siberiane së bashku me hirrën dhe ekstraktin e Snow Cladonia. Sapuni pastron me kujdes dhe delikatesë lëkurën, e hidraton dhe e zbut dhe e bën më elastike.
Falë përqëndrimit të lartë të acidit usnik të veçantë, Snow Cladonia lehtëson rigjenerimin aktiv të qelizave, ngadalëson procesin e plakjes dhe përmirëson strukturën e lëkurës dhe elasticitetin. Milfolja Organike ngop lëkurën me ushqyes duke e bërë më të butë dhe të kadifenjtë.

 

Produkti është i përshtatshëm për përdorim të përditshëm.  

Udhëzimet e përdorimit: Lageni lëkurën. Shkumoseni lekurën duke masazhuar lehtë lëkurën derisa të formohet shkuma. Shpëlajeni lëkurën me ujë të bollshëm

 Krijuar nga barërat e egra siberiane.
NUK përmban paraben, SLS, PEG, SLES, vajëra minerale, bojëra sintetike, silikon ose përbërës nga kafshët.

Përbërësit :  Olea Europaea Fruit Oil, Cocos Nucifera Oil, Aqua, Sodium Hydroxide, Sucrose, Parfum, Titanium Dioxide, Ribes Nigrum Seed Oil, Cera Alba*, Heliantus Annuus Seed Oil*, Triticum Vulgare Germ Oil*, Hippophae Rhaimnoides Fruit Oil*, Cetraria Nivalis ExtractWH, Borago Officinalis Seed Oil*, Achillea Asiatica ExtractWH, Rubus Idaeus Seed Oil*, Abies Sibirica Needle ExtractWH, Hexyl Cinnamal, Butylphenyl Methylpropional, Alpha-Isomethyl Ionone, Geraniol

Vëllimi 100gr.Relative products

Stay in touch

Secured payments

© Copyright 2021 - NATURA SIBERICA GREECE. All rights reserved.
Designed and developed by NetApps Ltd