Little Siberica Baby bath foam , Shkume e banjes , e pershtatshem per moshat 3+ , 250 ml.

Code: 1410E

9.94 € 6.96 €

Shkuma e banjes me arome te lehte ka nje efekt qetesues dhe relaksues. Ekstrakti i malves organike qeteson lekuren dhe ka veti zbutese dhe hidratuese. Ekstrakti i sherebeles organike ka veti antiseptike.


Little Siberica Baby bath foam , Shkume  e banjes , e pershtatshem per moshat  3+  .

Shkuma e banjës me aromë të lehtë ka një efekt qetësues dhe relaksues. Ekstrakti i malvës organike qetëson lëkurën dhe ka veti zbutëse dhe hidratuese. Ekstrakti i sherebelës organike ka veti antiseptike.  

98% Përbërës Natyrorë

10,2% Përbërësit organikë

Certifikuar nga COSMOS ORGANIC

PREMTIMI I PRODUKTEVE MË TË MIRA ORGANIKE "NËNË DHE FËMIJË" NË PRODUKTET NATYRORE DHE ORGANIKE LONDËR 2013.
Siguria, Dëlirësia dhe vetitë fizike të produktit janë të garantuara nga Trupi Evropian i Certifikimit të Kozmetikës Organike COSMOS-standart AISBL ICEA www.cosmos-standart.org


Udhëzimet e përdorimit: Vendosni një sasi të vogël shkume nën ujin që rrjedh në vaskë. Rekomandohet të përdoret para gjumit.

Përbërësit: Aqua, Lauryl Glucoside, Sodium Coco-Sulfate, Salvia Officinalis (Sage) Leaf Water * (organic sage extract), glycerin *, sodium chloride, MalvaSylvestris (Mallow) Flower Extract * (organic extract of mallow), AgrostissibiricaExtractWH (organic extract bentgrass anthrax), AnemonoidesAltaicaExtractWH (organic extract Altai Anemone), Aquilegia sibiricaExtractWH (organic extract feed Siberian), PineamidopropylBetainePS, HippophaeRhamnoidesamidopropylBetaineHR, benzyl alcohol, Dehydroacetic acid, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Parfum, Citric acid , Linalool **, Limonene **.

(*) Nga produkte bujqesore organike.
(**) Perberes natyrore te vajerave esenciale.
(WH) Ekstrakte organike nga bime te egra siberiane.
(PS) Nga vaji i pishes siberiane.

Vëllim 250 ml.Relative products

Stay in touch

Secured payments

© Copyright 2021 - NATURA SIBERICA GREECE. All rights reserved.
Designed and developed by NetApps Ltd