Little Siberica , Baby No Tears shampoo , Shampoja Baby pa lot formon , e pershtatshem per moshat 3+ , 250 ml.

Code: 1441E

16.63 € 11.64 €

Ekstrakti i Aloe Veras Organike hidraton floket dhe stimulon rritjen e tyre. Ekstrakti i jamballit organik ushqen floket dhe i ben te bute dhe elastike.


Little Siberica , Baby No Tears shampoo ,  Shampoja Baby pa lot formon  , e pershtatshem per moshat  3+. 

 

Baby No Tears , Shampoja Baby pa lot formon mirë shkumën dhe pastron skalpin pa e tharë lëkurën.Ekstrakti i Aloe Veras Organike hidraton flokët dhe stimulon rritjen e tyre. Ekstrakti i jamballit organik ushqen flokët dhe i bën të butë dhe elastikë.  

 

98% Përbërës Natyrorë

10,2% Përbërësit organikë

Certifikuar nga COSMOS ORGANIC

PREMTIMI I PRODUKTEVE MË TË MIRA ORGANIKE "NËNË DHE FËMIJË" NË PRODUKTET NATYRORE DHE ORGANIKE LONDËR 2013.
Siguria, Dëlirësia dhe vetitë fizike të produktit janë të garantuara nga Trupi Evropian i Certifikimit të Kozmetikës Organike COSMOS-standart AISBL ICEA www.cosmos-standart.orgUdhëzimet e përdorimit: Vendosni një sasi të vogël shampoje në flokë të lagur, shkumosni flokët. Shpëlani flokët me ujë.

Përbërës: Aqua, Aloe Barbadensis Leaf Extract * ( Organic Aloe ) , Lauryl Glucoside , Angelica Archangelica root water * ( organic extract angelica ) , Coco-Glucoside , Cocamidopropyl Betaine , Sodium Coco- Sulfate , Glyceryl Oleate , PineamidopropylBetainePS , HippophaeRhamnoidesamidopropylBetaineHR , Glycyrrhiza Glabra ( licorice ) root Extract * ( organic licorice extract), SorbussibiricaExtractWH ( organic extract of Siberian rowan) , Geranium SibiricumExtractWH (organic geranium extract Siberian ) , Aquilegia sibiricaExtractWH ( organic extract feed Siberian ) , benzyl alcohol, dehydroacetic sodium benzoate, potassium sorbate , citric acid, Perfume , benzyl Salicylate ** , Limonene ** .

(*) Nga produkte bujqesore organike.
(**) Perberes natyrore te vajerave esenciale.
(WH) Ekstrakte organike nga bime te egra siberiane.
(PS) Nga vaji i pishes siberiane.

Vëllim 250 ml.Relative products

Stay in touch

Secured payments

© Copyright 2021 - NATURA SIBERICA GREECE. All rights reserved.
Designed and developed by NetApps Ltd