NS Loves Estonia Day Face Cream, Krem Dite Hidratues per Fytyren, te pershtatshme, te pershtatshme per te gjitha llojet e lekures, per te gjitha moshat , 50ml.

Code: 0079E

9.83 € 6.88 €

Per kete krem hidratues kemi zhvilluar nje formule krejtesisht te vecante, bazuar ne cilesite e dobishme te Lules te misrit [Lat. Centaurea cyanus] dhe Manave Veriore [Lat. Rubus chamaemorus]. Perberesit aktive natyrore e ngopin lekuren tuaj me ushqyes dhe e bejne me elastike dhe me me shume shkelqim


NS Loves Estonia Day Face Cream,   Krem Dite Hidratues per Fytyren, te pershtatshme,  te pershtatshme per te gjitha llojet e lekures,  per te gjitha moshat.

Krem Dite Hidratues nga ekstrakti i lules të misrit (Cornflower).Për këtë krem hidratues kemi zhvilluar një formulë krejtësisht të veçantë, bazuar në cilësitë e dobishme të Lules të misrit [Lat. Centaurea cyanus] dhe Manave Veriore [Lat. Rubus chamaemorus]. Përbërësit aktivë natyrorë e ngopin lëkurën tuaj me ushqyes dhe e bëjnë më elastike dhe me më shumë shkëlqim. Manat përmbajnë vitaminat A dhe E si dhe acide yndyrore të pangopura të shumëfishta. Ekstrakti i manave është një antioksidant i fuqishëm që siguron një barrierë mbrojtëse gjatë gjithë ditës. Lulet e misrit përmbajnë një thesar të vërtetë vitaminash. Ato rregullojnë ekuilibrin e ujit, e hidratojnë lëkurën në thellësi dhe e ushqejnë lëkurën. Përbërja e lehtë dhe aroma delikate e kremit tonë hidtratues NS loves Estonia ju fal një ndjesi freskie dhe butësie!

Udhëzimet e përdorimit: Vendoseni kremin çdo ditë në fytyrën e pastër. Shmangni zonën e syve dhe buzëve.

Përbërësit :Aqua, ButyrospermumParkii Butter, Macadamia Ternifolia Seed Oil, Cetearyl Alcohol, Saccharide Isomerate, Caprylic/Capric Triglyceride, Cetyl Esters, Sorbitan Caprylate, Sodium Stearoyl Glutamate, Sodium Polyacrylate, Astrocaryum Murumuru Seed Butter, Theobroma Grandiflorum Seed Butter, Palm Alcohol, Lecithin, PhytosterylCanolate, Cera Alba, Centaurea Cyanus Flower Water*, Glycerin, RubusChamaemorus Fruit Extract, Tocopheryl Acetate, Dimethicone, Xanthan Gum, Parfum, Benzyl Alcohol, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, DehydroaceticAcid,Tocopherol, Citric Acid.

(*) Nga produkte bujqesore organike.
(**) Perberes natyrore te vajerave esenciale.
(WH) Ekstrakte organike nga bime te egra siberiane.
(PS) Nga vaji i pishes siberiane.

 Vëllimi 50 ml.Relative products

Stay in touch

Secured payments

© Copyright 2021 - NATURA SIBERICA GREECE. All rights reserved.
Designed and developed by NetApps Ltd