Fresh Spa Berry Kvas Hair Mask , Maske me Vitamina per Floket , 400 ml.

Code: 4367E

50.46 € 35.32 €

Maska me vitamina per floket ju fal flokeve gjithe vitaminat dhe mikroelementet esenciale, duke pasur si qellim riparimin e struktures se flokeve. Maska ushqen dhe hidraton floket, i ben floket me te forte, me me shume shkelqim dhe stimulon rritjen e flokeve. Maska eshte e pershtatshme per te gjitha llojet e flokeve.


RUSSIAN BANIA DETOX Nje koleksion produktesh te mrekullueshme per floket dhe trupin, te krijuara posacerisht per pastrim te thelle dhe zbukurim. Keto produke jane krijuar qe te perkujdesen jo vetem per trupin tuaj, por edhe per t’ju falur kenaqesi shpirterore, relaksim dhe ndjesi te mrekullueshme rehatie. Beni banje dhe falini vetes suaj disa minuta clodhjeje: trupi dhe mendja do te lehtesohen nga ngarkesa, do te rifreskohen dhe do te jene ne harmoni. Bimet mrekulliberese siberiane qe jane perdorur per te krijuar produktet e kesaj linje kane efekt stimulues dhe energji unike qe evidentojne me se miri bukurine dhe rinine tuaj.

Fresh Spa Berry Kvas Hair Mask , Maske me Vitamina per Floket .

 


Maska me vitamina per floket ju fal flokeve gjithe vitaminat dhe mikroelementet esenciale, duke pasur si qellim riparimin e struktures se flokeve. Maska ushqen dhe hidraton floket, i ben floket me te forte, me me shume shkelqim dhe stimulon rritjen e flokeve. Maska eshte e pershtatshme per te gjitha llojet e flokeve. Vaj nga manat e egra (mana te kuqe, mana Ribes nigrum, dhe manat Vaccinium vitis-idaea) eshte nje burim i vertete vitaminash, mikroelementesh dhe aminoacidesh qe jane te nevojshem per bukurine dhe shendetin e flokeve. Ekstrakti i Mentes Organike ka efekt tonifikues, i ben floket te bute dhe me shkelqim. Bima Saccharomyces (Majaja) eshte nje burim i pasur me proteina, vitamina dhe mikroelemente qe depertojne ne strukturen e flokeve dhe i hidratojne floket, nderkohe qe stimulojne rritjen e flokeve.

Udhezimet e perdorimit: Vendoseni masken ne floket e lagur dhe te paster gjate gjithe gjatesise se flokeve. Pas 10-15 minutash shpelani floket me uje. Perdoreni masken 1-2 here ne jave.

Perberesit: Aqua, Cetearyl Alcohol, Glucerin, Behentrimonium Chloride, Bis-CetearylAmodimethicone, Cyclopentasiloxane, Glyceryl Stearate, Citrate, RibesNigrum Seed Oil, Vaccinium Vitis-Idaea Seed Oil, RubusIdaeus Seed Oil*, Mentha Piperita Leaf Water*, Yeast Polypeptides, CetrariaNivalisExtractWH, SorbusSibiricaExtractWH, JuniperusSibirica Needle ExtractWH, Caprylic/Capric Triglyceride, Cetrimonium Chloride, Panthenol, Hydrolyzed Wheat Protein, Pinus Sibirica Seed Oil Polyglyceryl-6 EstersPS, Tocopherol, Niacinamide, Biotin, Thiamine, Ribaflavin, Panthothenic Acid, Pyridoxine, Folic Acid, Cyanocobalamin, Guar Hydroxypropyltrimonium Chloride, Cetrimonium Bromide, Benzyl Alcohol, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Citric Acid, Parfum, CI 14720, CI 15985, CI 19140, CI 42090

(*) Nga produkte bujqësore organike.
(**) Përbërës natyrorë të vajërave esenciale.
(WH) Ekstrakte organike nga bimë të egra siberiane.
(PS) Nga vaji i pishës siberiane.
 

Vellimi 400 ml.Relative products

Stay in touch

Secured payments

© Copyright 2020 - NATURA SIBERICA GREECE. All rights reserved.
Designed and developed by NetApps Ltd