Fresh Spa Russkaja Bania Detox Altai Honey Hair Mask , Maske per Ushqimin e Flokeve , 400 ml.

Code: 4350E

50.46 € 35.32 €

Kjo maske per floket me mjalte Altai eshte krijuar vecanerisht per floket e lyer. Bazuar ne perberes natyrore bio, maska ushqen floket dhe ju rikthen flokeve strukturen dhe i mbron floket nga faktoret e demshem. Maska parandalon zbehjen e ngjyres dhe i ben floket me te forte dhe me shkelqim.


RUSSIAN BANIA DETOXNje koleksion produktesh te mrekullueshme per floket dhe trupin, te krijuara posacerisht per pastrim te thelle dhe zbukurim. Keto produke jane krijuar qe te perkujdesen jo vetem per trupin tuaj, por edhe per t’ju falur kenaqesi shpirterore, relaksim dhe ndjesi te mrekullueshme rehatie. Beni banje dhe falini vetes suaj disa minuta clodhjeje: trupi dhe mendja do te lehtesohen nga ngarkesa, do te rifreskohen dhe do te jene ne harmoni. Bimet mrekulliberese siberiane qe jane perdorur per te krijuar produktet e kesaj linje kane efekt stimulues dhe energji unike qe evidentojne me se miri bukurine dhe rinine tuaj.

Fresh Spa Russkaja Bania Detox Altai Honey Hair Mask , Maske per Ushqimin e Flokeve.


Kjo maske per floket me mjalte Altai eshte krijuar vecanerisht per floket e lyer. Bazuar ne perberes natyrore bio, maska ushqen floket dhe ju rikthen flokeve strukturen dhe i mbron floket nga faktoret e demshem. Maska parandalon zbehjen e ngjyres dhe i ben floket me te forte dhe me shkelqim. Mjalte organik lulesh – eshte nje burim vitaminash, mikroelementesh dhe perberesish aktive qe rigjallerojne dhe forcojne floket. Ju kthen flokeve elasticitetin natyror, forcen dhe butesine. Dylle bletesh organik – largon problemet e flokeve te demtuar, parandalon zbehjen e ngjyres dhe ju rikthen flokeve shkelqimin natyror. Ekstrakti Propolis – eshte nje burim unik energjie dhe fuqie, nje produkt super aktiv tonifikues natyror. Ushqen dhe rigjalleron floket dhe ju kthen shkelqimin dhe gjallerine flokeve.


Udhezimet e perdorimit: Vendoseni masken ne floket e lagur dhe te paster, ne te gjithe gjatesine e flokeve. Pas 10-15 minutash, shpelani floket. Perdoreni 1-2 here ne jave.

Perberesit: Aqua, Cetearyl Alcohol, Glycerin, Behentrimonium Chloride, Bis-CetearylAmodimethicone, Cyclopentasiloxane, Glyceryl Stearate Citrate, Mel*, Cera Alba*, Propolis Extract*, HesperisSibiricaExtractWH, CortusaSibiricaExtractWH , SorbusSibiricaExtractWH , Aquilegia SibiricaExtractWH, Caprylic/Capric Triglyceride, Cetrimonium Chloride, Panthenol, Hydrolyzed Wheat Protein, Pinus Sibirica Seed Oil Polyglyceryl-6 EstersPS, Tocopherol, Niacinamide, Sodium PCA, Sodium Lactate, Arginine, Aspartic Acid, PCA, Glycine, Alanine, Serine, Valine, Proline, Threonine, Isoleucine, Histidine, Phenylalanine, Guar Hydroxypropyltrimonium Chloride, Cetrimonium Bromide, Benzyl Alcohol, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Citric Acid, Parfum, CI 14720, CI 15985, CI 19140, CI 42090.

(*) Nga produkte bujqësore organike.
(**) Përbërës natyrorë të vajërave esenciale.
(WH) Ekstrakte organike nga bimë të egra siberiane.
(PS) Nga vaji i pishës siberiane.
 

Vellimi 400 ml.Relative products

Stay in touch

Secured payments

© Copyright 2020 - NATURA SIBERICA GREECE. All rights reserved.
Designed and developed by NetApps Ltd