Fresh Spa Brewer’s Yeast Hair Mask ,Maske per Floket nga Majaja e Birres , Maske per Forcimin e Flokeve , 400 ml.

Code: 4374E

50.46 € 35.32 €

Kjo maske nga majaja e birres eshte nje kompozim unik i perberesve bio te cile ushqejne dhe mbrojne ne thellesi skalpin dhe floket. Maska forcon rrenjet e flokeve, stimulon rritjen e flokeve dhe i ben floket me te bute dhe me me shume shkelqim.


RUSSIAN BANIA DETOX Nje koleksion produktesh te mrekullueshme per floket dhe trupin, te krijuara posacerisht per pastrim te thelle dhe zbukurim. Keto produke jane krijuar qe te perkujdesen jo vetem per trupin tuaj, por edhe per t’ju falur kenaqesi shpirterore, relaksim dhe ndjesi te mrekullueshme rehatie. Beni banje dhe falini vetes suaj disa minuta clodhjeje: trupi dhe mendja do te lehtesohen nga ngarkesa, do te rifreskohen dhe do te jene ne harmoni. Bimet mrekulliberese siberiane qe jane perdorur per te krijuar produktet e kesaj linje kane efekt stimulues dhe energji unike qe evidentojne me se miri bukurine dhe rinine tuaj.

Fresh Spa Brewer’s Yeast Hair Mask , Maske per Forcimin e Flokeve  .

 


Kjo maske nga majaja e birres eshte nje kompozim unik i perberesve bio te cile ushqejne dhe mbrojne ne thellesi skalpin dhe floket. Maska forcon rrenjet e flokeve, stimulon rritjen e flokeve dhe i ben floket me te bute dhe me me shume shkelqim. Majaja eshte nje burim natyror proteinash, vitaminash dhe mikroelementesh qe depertojne ne strukturen e flokeve dhe ushqejne dhe hidratojne floket, nderkohe qe stimulojne rritjen e flokeve. Vaji i kastorit ushqen dhe hidraton me se miri flojet nga rrenjet ne majerat. Krijon ne floke nje shtrese te padukshme qe parandalon demtimin e flokeve, i ben floket me te forte dhe me te dendur.Mjalte organik lulesh – eshte nje burim vitaminash, mikroelementesh dhe perberesish aktive qe rigjallerojne dhe forcojne floket. Ju kthen flokeve elasticitetin natyror, forcen dhe butesine.

Udhezimet e perdorimit: Vendoseni masken ne floket e lagur dhe te paster gjate gjithe gjatesise se flokeve. Pas 10-15 minutash shpelani floket me uje. Perdoreni masken 1-2 here ne jave.

Perberesit: Aqua, Cetearyl Alcohol, Glycerin, Behentrimonium Chloride, Bis-CetearylAmodimethicone, Cyclopentasiloxane, Glyceryl Stearate Citrate, Yeast Polypeptides, Ricinus Communis Seed Oil, Mel*, Achillea AsiaticaExtractWH, CrepisSibiricaExtractWH , Geranium SibiricumExtractWH, Pinus Sibirica Seed OilWH, Caprylic/Capric Triglyceride, Cetrimonium Chloride, Panthenol, Hydrolyzed Wheat Protein, Pinus Sibirica Seed Oil Polyglyceryl-6 EstersPS, Tocopherol, Niacinamide, Biotin, Thiamine, Riboflavin, Pantothenic Acid, Pyridoxine, Folic Acid, Cyanocobalamin, Guar Hydroxypropyltrimonium Chloride, Cetrimonium Bromide, Benzyl Alcohol, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Citric Acid, Parfum, CI 14720, CI 15985, CI 19140, CI 42090.

(*) Nga produkte bujqesore organike.
(**) Perberes natyrore te vajerave esenciale.
(WH) Ekstrakte organike nga bime te egra siberiane.
(PS) Nga vaji i pishes siberiane.


Vellimi 400 ml.Relative products

Stay in touch

Secured payments

© Copyright 2020 - NATURA SIBERICA GREECE. All rights reserved.
Designed and developed by NetApps Ltd