Fresh Spa Brewer’s Yeast Hair Mask , Maske per Forcimin e Flokeve , 400 ml.

Code: 4381E

50.46 € 35.32 €

Kjo maske forcon floket dhe ju rikthen flokeve menjehere shkelqimin dhe elasticitetin natyror. Vajerat natyrore dhe ekstraktet e barerave te egra depertojne ne thellesi te struktures se flokeve dhe i mbrojne floket nga humbja e hidratimit dhe nga faktoret e demshem te mjedisit.


RUSSIAN BANIA DETOX Nje koleksion produktesh te mrekullueshme per floket dhe trupin, te krijuara posacerisht per pastrim te thelle dhe zbukurim. Keto produke jane krijuar qe te perkujdesen jo vetem per trupin tuaj, por edhe per t’ju falur kenaqesi shpirterore, relaksim dhe ndjesi te mrekullueshme rehatie. Beni banje dhe falini vetes suaj disa minuta clodhjeje: trupi dhe mendja do te lehtesohen nga ngarkesa, do te rifreskohen dhe do te jene ne harmoni. Bimet mrekulliberese siberiane qe jane perdorur per te krijuar produktet e kesaj linje kane efekt stimulues dhe energji unike qe evidentojne me se miri bukurine dhe rinine tuaj.

Fresh Spa  Black Bread Hair Mask , Maske Per Floke te Forte dhe me Shkelqim .

 


Kjo maske forcon floket dhe ju rikthen flokeve menjehere shkelqimin dhe elasticitetin natyror. Vajerat natyrore dhe ekstraktet e barerave te egra depertojne ne thellesi te struktures se flokeve dhe i mbrojne floket nga humbja e hidratimit dhe nga faktoret e demshem te mjedisit. Ekstrakti i Festuca Organike hidraton intensivisht skalpin, iu fal flokeve me shume shkelqim dhe i ben floket me te bindur. Ekstrakti i thekres organike eshte i pasur me vitaminat E, B dhe PP, rregullon strukturen e flokeve te demtuar dhe i ben floket me te bute dhe me te bukur. Vaji i grurit organik rigjalleron, ushqen dhe forcon floket, stimulon rritjen e flokeve.

Udhezimet e perdorimit: Vendoseni masken ne floket e lagur dhe te paster gjate gjithe gjatesise se flokeve. Pas 10-15 minutash shpelani floket me uje. Perdoreni masken 1-2 here ne jave.

Perberesit: Aqua, Cetearyl Alcohol, Glycerin, Behentrimonium Chloride, Bis-CetearylAmodimethicone, Cyclopentasiloxane, Glyceryl Stearate Citrate, Festuca AltaicaExtractWH, SecaleCereale Seed Extract*, Triticum Vulgare Germ Oil*, Achillea AsiaticaExtractWH, Aquilegia SibiricaExtractWH, AnemonoidesAltaicaExtractWH, Pinus Sibirica Seed OilWH,Caprylic/Capric Triglyceride, Cetrimonium Chloride, Panthenol, Hydrolyzed Wheat Protein, Pinus Sibirica Seed Oil Polyglyceryl-6 EstersPS, Tocopherol, Niacinamide, Sodium PCA, Sodium Lactate, Arginine, Aspartic Acid, PCA, Glycine, Alanine, Serine, Valine, Proline, Threonine, Isoleucine, Histidine, Phenylalanine, Guar Hydroxypropyltrimonium Chloride, Cetrimonium Bromide, Benzyl Alcohol, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Citric Acid, Parfum, Coumarin, CI 14720, CI 15985, CI 19140, CI 42090.

(*) Nga produkte bujqesore organike.
(**) Perberes natyrore te vajerave esenciale.
(WH) Ekstrakte organike nga bime te egra siberiane.
(PS) Nga vaji i pishes siberiane.

Vellimi 400 ml.Relative products

Stay in touch

Secured payments

© Copyright 2020 - NATURA SIBERICA GREECE. All rights reserved.
Designed and developed by NetApps Ltd