Fresh Spa Imperial Caviar hair mask Perfection , Maske Imperial Caviar per floke te thate dhe te demtuar, 400 ml.

Code: 4480E

54.14 € 37.90 €

Maske perfekte per floket, e pasuruar me bio-perberes natyrore, i ben floket perfekte, te forte, te shendetshem dhe me shkelqim. Ekstrakti i Havjarit te Zi eshte nje burim i pasur me proteina, aminoacide, minerale dhe vitamina. Ekstrakti deperton ne thellesi te lekures, rigjeneron lekuren, stimulon prodhimin e kolagjenit dhe elastines dhe siguron mbrojtje te fuqishme antioksidante, qe e ben lekuren me te bute, me te re dhe me energjike.


Produktet e linjes Imperial Caviar (Havjar Perandorak) jane krijuar nga ekstrakti i havjarit te zi dhe barerat e egra siberiane. Produktet e kesaj linje perkujdesen ne menyre te vecante cdo dite per lekuren dhe floket tuaj, duke ju rinuar dhe falur energji dhe gjalleri.

Fresh Spa Imperial Caviar hair mask Perfection , Maske Imperial Caviar per floke te thate dhe te demtuar.


Maske perfekte per floket, e pasuruar me bio-perberes natyrore, i ben floket perfekte, te forte, te shendetshem dhe me shkelqim. Ekstrakti i Havjarit te Zi eshte nje burim i pasur me proteina, aminoacide, minerale dhe vitamina. Ekstrakti deperton ne thellesi te lekures, rigjeneron lekuren, stimulon prodhimin e kolagjenit dhe elastines dhe siguron mbrojtje te fuqishme antioksidante, qe e ben lekuren me te bute, me te re dhe me energjike. Proteinat e Mendafshit permbajne kompleks aminoacidesh, kane efekte te ndjeshme rigjalleruese, ushqejne intensivisht skalpin dhe floket dhe i bejne floket me te gjalle, te mendafshte dhe te bindur.

Udhezimet e perdorimit: Vendoseni masken ne floket e lagur dhe te paster, ne te gjithe gjatesine e flokeve. Pas 10-15 minutash, shpelani floket. Perdoreni 1-2 here ne jave.

Perberesit: Aqua, Cetearyl Alcohol, Cyclopentasiloxane, Bis-CetearylAmodimethicone, Behentrimonium Chloride, Cetyl Esters, Glyceryl Stearate, Olea Europaea Fruit Oil, Ricinus Communis Seed Oil, Cetrimonium Chloride, Panthenol, Dimethicone, Dimethiconol, Phenyl Trimethicone, Caviar Extract, Pinus Sibirica Seed Oil Polyglyceryl-6 EstersPS, HippophaeRhamnoidesamidopropylBetaineHR, Hydrolyzed Wheat Protein, Hydrolyzed Keratin, Silk Amino Acids, Tocopheryl Acetate, RhodiolaRosea Root ExtractWH, ArctiumLappa Root Extract*, Phospholipids, Glycine Soja Oil, Glycolipids, Glycine Soja Sterols, Glyceryl Linoleate, Glyceryl Oleate, Glyceryl Linolenate, Hydroxyethylcellulose, Sodium Ascorbyl Phosphate, Benzyl Alcohol, Benzoic Acid, Sorbic Acid, Cetrimonium Bromide, Parfum, Citric Acid, CI 77499

(*) Nxjerre nga produkte bujqesore organike .
(WH) Ekstrakte organike nga bimet e egra siberiane .
(PS) Nga vaj pishe siberiane .
(HR) – Nga vaji Altai Oblepikha .

Vellimi 400 ml.Relative products

Stay in touch

Secured payments

© Copyright 2020 - NATURA SIBERICA GREECE. All rights reserved.
Designed and developed by NetApps Ltd