Fresh Spa Imperial Caviar Black Night face Cream , Krem Nate per Fytyren me efekt Rinues , e pershtatshme per te gjitha llojet e lekures , per moshat,30-35 +, 50 ml.

Code: 4558E

28.13 € 19.69 €

Ky krem nate me efekt rinues eshte krijuar ne perputhje me ritmin trupor te nates dhe siguron nje efekt te dukshem kunder plakjes. Kremi hidraton menjehere lekuren, e ushqen dhe e riperterin lekuren, dhe lekura duket me e re dhe ka shelqim te natyrshem. Perberesit natyrore bio ne formulen e kremit prapesojne me sukses ndryshimet qe ndodhin me kalimin e moshes.


Produktet e linjës IMPERIAL CAVIAR (Havjar Perandorak), bazuar në ekstraktin e havjarit të zi dhe barërat e egra siberiane, janë krijuar për t’ju ofruar çdo ditë përkujdesje të jashtëzakonshme, për t’ju rinuar dhe për t’i dhënë energji dhe jetë lëkurës dhe flokëve tuaj.   

Fresh Spa Imperial Caviar  Black Night face Cream , Krem Nate per Fytyren me efekt Rinues , e pershtatshme per te gjitha llojet e lekures , per moshat,30-35 +.


Ky krem nate me efekt rinues është krijuar në përputhje me ritmin trupor të natës dhe siguron një efekt të dukshëm kundër plakjes. Kremi hidraton menjëherë lëkurën, e ushqen dhe e ripërtërin lëkurën, dhe lëkura duket më e re dhe ka shëlqim të natyrshëm. Përbërësit natyrorë bio në formulën e kremit prapësojnë me sukses ndryshimet që ndodhin me kalimin e moshës.EKSTRAKTI I HAVJARIT TË ZI është një burim i shkëlqyer proteinash, aminoacidesh, mineralesh dhe vitaminash. Kremi arrin të depërtojë në thellësi të lëkurës, rigjeneron lëkurën, rrit ndjeshëm nivelin e kolagjenit dhe elasticitetin e lëkurës. Antioksidantët ofrojnë një mbrojtje të fortë. Rezultati është një lëkurë më e butë, më e re dhe më energjike. Vaji organik nga SEA-BUCKTHORN [Lat. Hippophae] është një burim i shkëlyqer vitaminash dhe mikroelementësh. Ai ushqen dhe hidraton lëkurën duke krijuar një efekt tonifikues dhe duke e bërë lëkurën më të butë dhe më të lëmuar. Acidi hialuronik me përmbajtje të lartë molekulare AHA vepron në sipërfaqe të lëkurës duke krijuar një shtresë hidrofilike që tërheq ujin nga ajri dhe i fal lëkurës hidratimin e nevojshëm. Rezultati është një lëkurë e butë dhe njëkohësisht e tonifikuar.  

Udhëzimet e përdorimit: Vendoseni me kujdes kremin çdo mbrëmje në lëkurën e pastër të fytyrës dhe qafës.


Përbërësit: Aqua, Cetearyl Alcohol, ButyrospermumParkii Butter, Octyldodecanol, Dicaprylyl Ether, Glycerin, Cocoglycerides, Glyceryl Stearate, Ceatryl Glucoside, Pentaerythrityl Tetrabehenate, Panthenol, Pinus Sibirica Seed Oil Poligliceryl-6 Esters, Glyceryl Linoleate, Glyceryl Oleate, Glyceryl Linolenate, Caviar Extract, CetrariaNivalis Extract, Tocopherol, Sodium Hyaluronate, RhodiolaRosea Root Extract, Sodium Stearoyl Glutamate, Palmitoyl Tripeptide-5, HippopheRhamnoidesamidopropyl Betaine, HippophaeRhamnoides Fruit Oil*, SorbusSibirica Extract, Xanthan Gum, Rethinyl Palmitate, Sodium Benzoate, Dehydroacetic Acid, Benzyl Alcohol, Potassium Sorbate, Ethylhexylglycerin, Parfum, CI 42051, CI 16255, CI 19140, Coumarin, Geraniol, Hexyl Cinnamal, Butylphenyl Methylpropional, Linalool, A-Isomethyl Ionone.

(*) Nxjerrë nga produkte bujqësore organike .
(WH) Ekstrakte organike nga bimët e egra siberiane .
(PS) Nga vaj pishe siberiane .
(HR) – Nga vaji Altai Oblepikha .

Vëllimi  50ml.Relative products

Stay in touch

Secured payments

© Copyright 2021 - NATURA SIBERICA GREECE. All rights reserved.
Designed and developed by NetApps Ltd