Fresh Spa Imperial Caviar Pearls de North meso-coctail Face Serum , Serum Fytyre e pershtatshme per te gjitha llojet e lekures , e pershtatshem per moshat 28-30+ , 30 ml.

Code: 4503E

31.90 € 22.33 €

Ky produkt kozmetik per fytyren “Facial Meso-Coctail” eshte nje produkt unik me trajtim rigjenerues bazuar ne perberesi i ekstraktit te havjarit te zi dhe perberesit natyrore botanike. Ky produkt stimulon aktivitetin e shtresave te lekures, rrit elasticitetin e lekures dhe redukton rrudhat.


Produktet e linjës IMPERIAL CAVIAR (Havjar Perandorak), bazuar në ekstraktin e havjarit të zi dhe barërat e egra siberiane, janë krijuar për t’ju ofruar çdo ditë përkujdesje të jashtëzakonshme, për t’ju rinuar dhe për t’i dhënë energji dhe jetë lëkurës dhe flokëve tuaj.   

Fresh Spa Imperial Caviar Pearls de North meso-coctail  Face Serum , Serum Fytyre e  pershtatshme per te gjitha llojet e lekures , e pershtatshem per moshat 28-30+.

Ky produkt kozmetik për fytyrën “Facial Meso-Coctail” është një produkt unik me trajtim rigjenerues bazuar në përbërësi i ekstraktit të havjarit të zi dhe përbërësit natyrorë botanikë. Ky produkt stimulon aktivitetin e shtresave të lëkurës, rrit elasticitetin e lëkurës dhe redukton rrudhat. EKSTRAKTI I HAVJARIT TË ZI është një burim i shkëlqyer proteinash, aminoacidesh, mineralesh dhe vitaminash. Kremi arrin të depërtojë në thellësi të lëkurës, rigjeneron lëkurën, rrit ndjeshëm nivelin e kolagjenit dhe elasticitetin e lëkurës. Antioksidantët ofrojnë një mbrojtje të fortë. Rezultati është një lëkurë më e butë, më e re dhe më energjike. EKSTRAKTI I PERLAVE i jep lëkurës shkëlqim dhe butësi, dhe ju bën që të dukeni më të rinj dhe më të rigjeneruar.   PLATINI ngadalëson dhe pjesërisht bllokon ndryshimet e lëkurës që vijnë si pasojë e moshës dhe parandalon formimin e rrudhave. Siguron një efekt të fuqishëm hidratues. Gjithashtu intensifikon ndikimin e përbërësve të tjerë natyrorë që janë në formulën e produktit. ACIDI HIALURONIK me përmbajtje të ulët molekulare stabilizon ekuilibrin e ujit, ndihmon të rimbushë rrudhat dhe e bën lëkurën të tonifikuar dhe të butë.

Udhëzimet e përdorimit: Çdo mbrëmje vendosni disa pika në lëkurën e pastër të fytyrës (edhe në pjesën e syve), qafës dhe zonën e dekoltesë. Më pas vendosni kremin e natës.

Përbërësit: Aqua, Glycerin, Panthenol, Saccharide Isomerate, Sodium Hyaluronate, Caviar Extract, Disodium Cocoyl Glutamate, Decyl Glucoside, CetrariaNivalisExtractWH, Colloidal Platinum, Silica, PineamidopropylBetainePS, HippophaeRhamnoidesamidopropylBetaineHR, Prunus Persica Leaf Extract, Hydroxypropyl Guar, Xanthan Gum, Mother of Pearl Extract, Dipeptide Diaminobutyroyl Benzylamide Diacetate, Sodium Ascorbyl Phosphate, Palmitoyl Tripeptide-5, Benzyl Alcohol, Ethylhexylglycerin, CI 77499, CI 77019, CI 77891.

(*) Nxjerre nga produkte bujqesore organike .
(WH) Ekstrakte organike nga bimet e egra siberiane .
(PS) Nga vaj pishe siberiane .
(HR) – Nga vaji Altai Oblepikha .

Vëllim 30 ml.Relative products

Stay in touch

Secured payments

© Copyright 2022 - NATURA SIBERICA GREECE. All rights reserved.
Designed and developed by NetApps Ltd