Organic shop Brazilian Acai acai & coffee shower gel , Xhel Dushi per Tonifikim , Acai Organike dhe Kafe , 280 ml.

Code: 1601E

6.06 € 4.24 €

Xhel Dushi per tonifikim Acai Brazilian . Energjia juaj do te zgjase gjithe diten, lekura do te jete me e bute dhe me elastike pas perdorimit te xhelit sportiv per dush me Acai Brazilian. Ekstrakti i acait organik ruan energjine gjate gjithe dites dhe vitaminat tonifikojne dhe ushqejne lekuren tuaj. Vaji i kafese organike rigjeneron lekuren dhe ju mbush me energji.


Organic shop Brazilian Acai acai & coffee shower gel , Xhel Dushi per Tonifikim , Acai Organike dhe Kafe .
Xhel Dushi per tonifikim Acai Brazilian . Energjia juaj do te zgjase gjithe diten, lekura do te jete me e bute dhe me elastike pas perdorimit te xhelit sportiv per dush me Acai Brazilian. Ekstrakti i acait organik ruan energjine gjate gjithe dites dhe vitaminat tonifikojne dhe ushqejne lekuren tuaj. Vaji i kafese organike rigjeneron lekuren dhe ju mbush me energji.

98% Origjine NATURALE
Certifikuar nga BDIH (kosmos natyror)
Certifikata eshte konform Standardeve te rrepta Gjermane te Cilesise per kozmetiken natyrore dhe organike
NUK PERMBAN PARABEN, NUK PERMBAN SILIKON
Krijuar nga perberes organike te certifikuar

 

Udhezimet e perdorimit: Vendoseni xhelin ne nje sfungjer dhe masazhoni lehte lekuren e lagur. Shpelajeni lekuren teresisht me uje te ngrohte.


Perberesit: Aqua, Sodium Coco-Sulfate, Cocamidopropyl Betaine, Lauryl Glucoside, Coffea Arabica Seed Oil*, Euterpe Oleracea Fruit Extract*, Ribes Nigrum Leaf Water*, Dehydroacetic Acid, Glycerin, Sodium Chloride, Tocopherol, Benzyl Alcohol, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Citric Acid, Parfum.
* – issued from organic agriculture

Vellimi 280 ml.Relative products

Stay in touch

Secured payments

© Copyright 2020 - NATURA SIBERICA GREECE. All rights reserved.
Designed and developed by NetApps Ltd