Organic shop Grapefruit Punch Grapefruit & lime shower gel , Xhel Dushi Rigjenerues , Qitro Organik & Limon i Gjelber , 280 ml.

Code: 1489E

6.06 € 4.24 €

Ky xhel trupi permban aroma te kendshme grejpfruti dhe limoni te gjelber qe ju zbukurojne diten dhe ju mbushin me energji. Grejpfruti organik e mbush lekuren me vitamina dhe mikroelemente qe e tonifikojne lekuren dhe e bejne me elastike.


Organic shop Grapefruit Punch Grapefruit & lime shower gel , Xhel Dushi Rigjenerues , Qitro Organik & Limon i Gjelber .


Ky xhel trupi permban aroma te kendshme grejpfruti dhe limoni te gjelber qe ju zbukurojne diten dhe ju mbushin me energji. Grejpfruti organik e mbush lekuren me vitamina dhe mikroelemente qe e tonifikojne lekuren dhe e bejne me elastike. Ekstrakti i limonit te gjelber zbut lekuren dhe e mbush me energji. Rezultati eshte nje lekure e bute dhe elastike.


98% Origjine NATURALE
Certifikuar nga BDIH (kosmos natyror)
Certifikata eshte konform Standardeve te rrepta Gjermane te Cilesise per kozmetiken natyrore dhe organike
NUK PERMBAN PARABEN, NUK PERMBAN SILIKON


Udhezimet e perdorimit: Vendoseni xhelin ne nje sfungjer dhe masazhoni lehte lekuren e lagur. Shpelajeni lekuren teresisht me uje te ngrohte.

Perberesit : Aqua, Sodium Coco-Sulfate, Cocamidopropyl Betaine, Lauryl Glucoside, Citrus Grandis Fruit Extract*, Citrus Aurantifolia Fruit Extract*, Citrus Limon Peel Oil*, Glycerin, Sodium Chloride, Tocopherol , Benzyl Alcohol, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Citric Acid, Parfum, Limonene, Linalool.
(*)-nga produkte bujqesore organike

Vellimi 280 ml.Relative products

Stay in touch

Secured payments

© Copyright 2020 - NATURA SIBERICA GREECE. All rights reserved.
Designed and developed by NetApps Ltd