Organic shop Kenyan Macadamia macadamia & avocado shower gel , Xhel Dushi per Kenaqesi , Macadamia Organike & Avokado , 280 ml.

Code: 1502E

6.06 € 4.24 €

Macadamia nga Kenia .Ky xhel dushi do t’ju fale nje lekure qe shkelqen nga shendeti, fale vajit macadamia organik dhe vitaminave dhe mineraleve qe ushqejne dhe hidratojne lekuren tuaj. Vaji i avokados organike perkujdeset per lekuren tuaj, e zbut lekuren dhe i rikthen lekures ekuilibrin natyror dhe e ben lekuren te kadifenjte dhe delikate.


Organic shop Kenyan Macadamia macadamia & avocado shower gel , Xhel Dushi per Kenaqesi , Macadamia Organike & Avokado .

 


Macadamia nga Kenia .Ky xhel dushi do t’ju fale nje lekure qe shkelqen nga shendeti, fale vajit macadamia organik dhe vitaminave dhe mineraleve qe ushqejne dhe hidratojne lekuren tuaj. Vaji i avokados organike perkujdeset per lekuren tuaj, e zbut lekuren dhe i rikthen lekures ekuilibrin natyror dhe e ben lekuren te kadifenjte dhe delikate.


98% Origjine NATURALE
Certifikuar nga BDIH (kosmos natyror)
Certifikata eshte konform Standardeve te rrepta Gjermane te Cilesise per kozmetiken natyrore dhe organike
NUK PERMBAN PARABEN, NUK PERMBAN SILIKO


Udhezimet e perdorimit: Vendoseni xhelin ne nje sfungjer dhe masazhoni lehte lekuren e lagur. Shpelajeni lekuren teresisht me uje te ngrohte.

Perberesit: Aqua, Sodium Coco-Sulfate, Cocamidopropyl Betaine, Lauryl Glucoside,MacadamiaTernifolia Seed Oil*, PerseaGratissima Oil*, Sucrose*, Glykerin, dehydroacetic Acid, Sodium Chloride, Tocopherol ,
Benzyl Alcohol, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Citric Acid, Parfum, Limonene, Linalool.
(*)-issuedfromorganicagriculture .

Vellimi 280 ml.Relative products

Stay in touch

Secured payments

© Copyright 2020 - NATURA SIBERICA GREECE. All rights reserved.
Designed and developed by NetApps Ltd