Organic shop Tangerine strom tangarine & mango , Xhel Dushi per Energji Mandarine Organike & mango , 280 ml.

Code: 1519E

6.06 € 4.24 €

Stuhi Mandarine . Ky xhel dushi me mandarina do t’ju perfshije ne nje stuhi emocionesh dhe ndjenjash te forta. Ekstrakti i mandarines organike ushqen lekuren tuaj me vitamina qe zbutin dhe tonifikojne lekuren. Ekstrakti i mangos organike mbron dhe rigjeneron lekuren, dhe e ben lekuren te bute dhe elastike.


Organic shop Tangerine strom  tangarine & mango , Xhel Dushi per Energji  Mandarine Organike & mango .


Stuhi Mandarine . Ky xhel dushi me mandarina do t’ju perfshije ne nje stuhi emocionesh dhe ndjenjash te forta. Ekstrakti i mandarines organike ushqen lekuren tuaj me vitamina qe zbutin dhe tonifikojne lekuren. Ekstrakti i mangos organike mbron dhe rigjeneron lekuren, dhe e ben lekuren te bute dhe elastike.

98% Origjine NATURALE
Certifikuar nga BDIH (kosmos natyror)
Certifikata eshte konform Standardeve te rrepta Gjermane te Cilesise per kozmetiken natyrore dhe organike
NUK PERMBAN PARABEN, NUK PERMBAN SILIKON

 

Udhezimet e perdorimit: Vendoseni xhelin ne nje sfungjer dhe masazhoni lehte lekuren e lagur. Shpelajeni lekuren teresisht me uje te ngrohte.


Perberesit: Aqua, Sodium Coco-Sulfate, Cocamidopropyl Betaine, Lauryl Glucoside, Citrus Nobilis Fruit Extract*, Mangifera Indica Fruit Extract*, Citrus Aurantium Dulcis Fruit Extract*, Glycerin, Sodium Chloride, Tocopherol, Benzyl Alcohol, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Citric Acid, Parfum, Limonene.
* Issued from organic agriculture .

Vellimi 280 ml.Relative products

Stay in touch

Secured payments

© Copyright 2020 - NATURA SIBERICA GREECE. All rights reserved.
Designed and developed by NetApps Ltd