Organic shop Minty Rain mint & lemongrass shower gel , Xhel Dushi Rifreskues , Mente organike & bar limoni , 280 ml.

Code: 1526E

6.06 € 4.24 €

Shi Mentesh . Merrni nje doze energjie dhe rehatie qe ky xhel ju ofron. Ekstrakti i mentes organike eshte i mrekullueshem per te tonifikuar dhe hidratuar lekuren, ndersa bari i limonit (Lat. Cymbopogon) i jep lekures nje grup vitaminash dhe nje freski qe zgjat gjate gjithe dites.


Organic shop Minty Rain mint & lemongrass shower gel , Xhel Dushi Rifreskues , Mente organike & bar limoni.

 


Merrni nje doze energjie dhe rehatie qe ky xhel ju ofron. Ekstrakti i mentes organike eshte i mrekullueshem per te tonifikuar dhe hidratuar lekuren, ndersa bari i limonit (Lat. Cymbopogon) i jep lekures nje grup vitaminash dhe nje freski qe zgjat gjate gjithe dites.

98% Origjine NATURALE
Certifikuar nga BDIH (kosmos natyror)
Certifikata eshte konform Standardeve te rrepta Gjermane te Cilesise per kozmetiken natyrore dhe organike
NUK PERMBAN PARABEN, NUK PERMBAN SILIKON

Udhezimet e perdorimit: Vendoseni xhelin ne nje sfungjer dhe masazhoni lehte lekuren e lagur. Shpelajeni lekuren teresisht me uje te ngrohte.

Perberesit: Aqua, Sodium Coco-Sulfate, Cocamidopropyl Betaine, Lauryl Glucoside, Mentha Piperita Leaf Water*, CymbopogonCitratus Leaf Oil*, BambusaArundinacea Stem Extract*, Glykerin, Sodium Chloride, Tocopherol ,
Benzyl Alcohol, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Citric Acid, Parfum, Limonene.
(*)-nga produkte bujqesore organike.

Vellimi 280 ml.Relative products

Stay in touch

Secured payments

© Copyright 2020 - NATURA SIBERICA GREECE. All rights reserved.
Designed and developed by NetApps Ltd