Organic shop Lavande De Provence lavender & iris shower gel , Xhel Dushi Qetesues - Livando organike & Iris , 280 ml.

Code: 1533E

6.06 € 4.24 €

Lavande De Provence . Zhytuni ne nje atmosfere qetesie dhe kenaqesie me kete xhel te mrekullueshem te frymezuar nga livandoja e Provences ne France. Vaji i livandos organike ju qeteson mendjen dhe ju relakson trupin dhe ju fal nje ndenje rehatie. Ekstrakti i irisit organik ju hidraton dhe ju ushqen lekuren. Lekura behet e bute si mendafshi. Vitamina E tonifikon lekuren.


Organic shop Lavande De Provence lavender & iris shower gel , Xhel Dushi Qetesues - Livando organike & Iris .


Lavande De Provence . Zhytuni ne nje atmosfere qetesie dhe kenaqesie me kete xhel te mrekullueshem te frymezuar nga livandoja e Provences ne France. Vaji i livandos organike ju qeteson mendjen dhe ju relakson trupin dhe ju fal nje ndenje rehatie. Ekstrakti i irisit organik ju hidraton dhe ju ushqen lekuren. Lekura behet e bute si mendafshi. Vitamina E tonifikon lekuren.

98% Origjine NATURALE
Certifikuar nga BDIH (kosmos natyror)
Certifikata eshte konform Standardeve te rrepta Gjermane te Cilesise per kozmetiken natyrore dhe organike
NUK PERMBAN PARABEN, NUK PERMBAN SILIKON

 

Udhezimet e perdorimit: Vendoseni xhelin ne nje sfungjer dhe masazhoni lehte lekuren e lagur. Shpelajeni lekuren teresisht me uje te ngrohte.

Perberesit : Aqua, Sodium Coco-Sulfate, Cocamidopropyl Betaine, Lauryl Glucoside, Lavandula Angustifolia Oil*, Iris Florentina Root Extract*, MalvaSylvestris Flower Extract*, Glykerin, Sodium Chloride, Tocopherol , Benzyl Alcohol, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Citric Acid, Parfum, Limonene, Linalool.
(*)-nga produkte bujqesore organike

Vellimi 280 ml.Relative products

Stay in touch

Secured payments

© Copyright 2020 - NATURA SIBERICA GREECE. All rights reserved.
Designed and developed by NetApps Ltd