Organic shop Superb Silk lotus & shea shower gel , Xhel Dushi Rigjenerues Zambak Uji Organik & Shea , 280 ml.

Code: 1540E

6.06 € 4.24 €

Butesi Mendafshi .Dhurojini vetes nje xhel dushi per prekje te mendafshta qe do t’ju rikthejne rinine dhe do ta zbutin lekuren. Aroma e ndjeshme e zambakut te ujit ju fton ne relaks dhe qetesi qe zgjat gjithe diten. Ekstrakti i zambakut te ujit organik hidraton lekuren dhe i fal elasticitet. Gjalpi shea organik ju ofron nje banje me elemente qe ju rinojne dhe i rikthejne lekures ekuilibrin natyror.


Organic shop Superb Silk lotus & shea shower gel , Xhel Dushi Rigjenerues  Zambak Uji Organik & Shea .


Butesi Mendafshi .Dhurojini vetes nje xhel dushi per prekje te mendafshta qe do t’ju rikthejne rinine dhe do ta zbutin lekuren. Aroma e ndjeshme e zambakut te ujit ju fton ne relaks dhe qetesi qe zgjat gjithe diten. Ekstrakti i zambakut te ujit organik hidraton lekuren dhe i fal elasticitet. Gjalpi shea organik ju ofron nje banje me elemente qe ju rinojne dhe i rikthejne lekures ekuilibrin natyror.

98% Origjine NATURALE
Certifikuar nga BDIH (kosmos natyror)
Certifikata eshte konform Standardeve te rrepta Gjermane te Cilesise per kozmetiken natyrore dhe organike
NUK PERMBAN PARABEN, NUK PERMBAN SILIKON

 

Udhezimet e perdorimit: Vendoseni xhelin ne nje sfungjer dhe masazhoni lehte lekuren e lagur. Shpelajeni lekuren teresisht me uje te ngrohte.

Perberesit: Aqua, Sodium Coco-Sulfate, Cocamidopropyl Betaine, Lauryl Glucoside, Nelumbo Nucifera Flower Extract*, ButyrospermumParkii Butter*, Macadamia Ternifolia Seed Oil*, Glykerin, Sodium Chloride, Tocopherol, Benzyl Alcohol, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Citric Acid, Parfum.
(*)-nga produkte bujqesore organike

Vellimi 280 ml.Relative products

Stay in touch

Secured payments

© Copyright 2021 - NATURA SIBERICA GREECE. All rights reserved.
Designed and developed by NetApps Ltd