Organic shop Thermal Spring aloe & minerals shower gel , Xhel Dushi Hidratues , Aloe Organike & Minerale , Ujera Termale , 280 ml.

Code: 1557E

6.06 € 4.24 €

Perjetoni nje ujevare me rrjedhe emocionesh me xhelin SPA ujera termale. Ekstrakti i aloes organike eshte teresisht efikas per hidratimin e lekures, e mbush me energji dhe freski te papare. Ekstrakti i algave laminaria organike rigjeneron dhe rinon lekuren, ndersa mineralet e detit ushqejne lekuren dhe i rikthejne lekures strukturen e saj natyrore.


Organic shop Thermal Spring aloe & minerals shower gel , Xhel Dushi Hidratues , Aloe Organike & Minerale , Ujera Termale .


Perjetoni nje ujevare me rrjedhe emocionesh me xhelin SPA ujera termale. Ekstrakti i aloes organike eshte teresisht efikas per hidratimin e lekures, e mbush me energji dhe freski te papare. Ekstrakti i algave laminaria organike rigjeneron dhe rinon lekuren, ndersa mineralet e detit ushqejne lekuren dhe i rikthejne lekures strukturen e saj natyrore.

98% Origjine NATURALE
Certifikuar nga BDIH (kosmos natyror)
Certifikata eshte konform Standardeve te rrepta Gjermane te Cilesise per kozmetiken natyrore dhe organike
NUK PERMBAN PARABEN, NUK PERMBAN SILIKON

 

Udhezimet e perdorimit: Vendoseni xhelin ne nje sfungjer dhe masazhoni lehte lekuren e lagur. Shpelajeni lekuren teresisht me uje te ngrohte.

Perberesit: Aqua, Sodium Coco-Sulfate, Cocamidopropyl Betaine, Lauryl Glucoside,AloeBarbadensis Leaf Extract*, Maris Sal, Laminaria Digitata Extract*, CymbopogonCitratus Leaf Oil*, Glykerin, Sodium Chloride, Tocopherol ,
Benzyl Alcohol, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Citric Acid, Parfum.
(*)-nga produkte bujqesore organike

Vellimi 280 ml.Relative products

Stay in touch

Secured payments

© Copyright 2021 - NATURA SIBERICA GREECE. All rights reserved.
Designed and developed by NetApps Ltd