Oganic shop Conditioner Blue Lagoon , Blasam per Forcimin e Flokeve , Alga Organike dhe Argjile , 280 ml.  

Code: 1861E

5.47 € 3.83 €

Alga Organike dhe Argjile, Balsam per Forcimin e Flokeve .Rindertoni strukturen natyrore te flokeve tuaj dhe bejini floket me te forte dhe me te shendetshem, duke perdorur kete balsam nga algat organike dhe argjila natyrore. Ekstrakti i algave organike hidraton dhe ushqen floket dhe i mbron floket nga faktoret e demshem te mjedisit. Argjila natyrore forcon rrenjet e flokeve dhe forcon strukturen e tyre, duke parandaluar renien e flokeve. Ky balsam ben qe floket te krihen dhe te stilohen me lehtesisht.


Oganic shop Conditioner Blue Lagoon , Blasam për Forcimin e Flokëve , Alga Organike dhe Argjilë.

 

Balsam për Forcimin e Flokëve .Rindërtoni strukturën natyrore të flokëve tuaj dhe bëjini flokët më të fortë dhe më të shëndetshëm, duke përdorur këtë balsam nga algat organike dhe argjila natyrore. Ekstrakti i algave organike hidraton dhe ushqen flokët dhe i mbron flokët nga faktorët e dëmshëm të mjedisit. Argjila natyrore forcon rrënjët e flokëve dhe forcon strukturën e tyre, duke parandaluar rënien e flokëve. Ky balsam bën që flokët të krihen dhe të stilohen më lehtësisht.

 

Udhëzimet e përdorimit: Pasi t’i keni larë flokët, vendosni një sasi të vogël balsami në flokët e lagur. Shpërndajeni balsamin në mënyrë të njëtrajtshme nga rrënjët në majërat e flokëve, mbajeni për 1-2 minuta dhe shpëlani flokët.

 

Origjina 99% NATURALE

Certifikuar nga BDIH (cosmos natural)

 

Certifikata BDIH është konform Standardeve më të rrepta Gjermane për Cilësinë në lidhje me kozmetikën natyrore dhe organike.

NUK përmban SLS, PARABEN, SILIKON

 

Përbërësit:  Aqua, Cetearyl Alcohol, Glycerin, Distearoylethyl Dimonium Chloride, Cocos Nucifera Oil, Laminaria Digitata Extract*, Betonite, Hydrolyzed Wheat Protein, Tocopherol, Guar Hydroxypropyltrimonium Chloride, Benzyl Alcohol, Dehydroacetic Acid, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Citric Acid, Parfum**, Limonene.

 

 

Vëllimi 280ml.Relative products

Stay in touch

Secured payments

© Copyright 2020 - NATURA SIBERICA GREECE. All rights reserved.
Designed and developed by NetApps Ltd