Organic shop Conditioner Grape Honey , Balsam per Perkujdesje Delikate, me Rrush dhe Mjalte, 280ml.

Code: 1854E

5.47 € 3.83 €

Balsam per Perkujdesje Delikate, me Rrush dhe Mjalte . Faljuni flokeve tuaj butesi mahnitese dhe pamje te lehte me kete balsam per perkujdesje delikate qe permban vaj nga farat e rrushit dhe mjalte. Vaji organik nga farat e rrushit mbron dhe forcon vete sistemin ushqyes te flokeve dhe forcon strukturen e flokeve dhe i mbron nga faktoret e demshem te mjedisit. Mjalti organik ben qe floket te jene me te bindur dhe te kene shkelqim te shendetshem. Ky balsam ben qe floket te krihen dhe stilohen me lehtesisht.


Organic shop Conditioner Grape Honey , Balsam për Përkujdesje Delikate, me Rrush dhe Mjaltë .

Balsam për Përkujdesje Delikate, me Rrush dhe Mjaltë . Faljuni flokëve tuaj butësi mahnitëse dhe pamje të lehtë me këtë balsam për përkujdesje delikate që përmban vaj nga farat e rrushit dhe mjaltë. Vaji organik nga farat e rrushit mbron dhe forcon vetë sistemin ushqyes të flokëve dhe forcon strukturën e flokëve dhe i mbron nga faktorët e dëmshëm të mjedisit. Mjalti organik bën që flokët të jenë më të bindur dhe të kënë shkëlqim të shëndetshëm. Ky balsam bën që flokët të krihen dhe stilohen më lehtësisht.

Udhëzimet e përdorimit: Pasi t’i keni larë flokët, vendosni një sasi të vogël balsami në flokët e lagur. Shpërndajeni balsamin në mënyrë të njëtrajtshme nga rrënjët në majërat e flokëve, mbajeni për 1-2 minuta dhe shpëlani flokët.

 

Origjina 99% NATURALE

Certifikuar nga BDIH (cosmos natural)

 

Certifikata BDIH është konform Standardeve më të rrepta Gjermane për Cilësinë në lidhje me kozmetikën natyrore dhe organike.

NUK përmban SLS, PARABEN, SILIKON

 

Përbërësit: Aqua, Cetearyl Alcohol, Glycerin, Distearoylethyl Dimonium Chloride, Cocos Nucifera Oil, Vitis Vinifera Seed Oil*, Miel*, Hydrolyzed Wheat Protein, Tocopherol, Guar Hydroxypropyltrimonium Chloride, Benzyl Alcohol, Dehydroacetic Acid, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Citric Acid, Parfum**.

 

 

Vëllimi 280ml .Relative products

Stay in touch

Secured payments

© Copyright 2021 - NATURA SIBERICA GREECE. All rights reserved.
Designed and developed by NetApps Ltd