Organic shop Conditioner Golden Orchid , Balsam per Shkelqim te Flokeve te Lyer, Jojoba Organike & Orkide, 280ml .

Code: 1878E

5.47 € 3.83 €

Ky balsam ju rikthen ngjyren natyrore te flokeve dhe nxit elasticitet te mrekullueshem ne floket tuaj. Ekstrakti i orkidese ju shkrifeton floket dhe ju fal shkelqim dhe butesi natyrore. Vaji organik i jojobes ju rikthen strukturen natyrore flokeve dhe mbron ngjyren e flokeve qe te mos venitet. Ky balsam ben qe floket te krihen dhe stilohen me lehtesisht.


Organic shop Conditioner Golden Orchid , Balsam për Shkëlqim të Flokëve të Lyer, Jojoba Organike & Orkide.

 

Balsam për Flokë të Lyer .Ky balsam ju rikthen ngjyrën natyrore të flokëve dhe nxit elasticitet të mrekullueshëm në flokët tuaj. Ekstrakti i orkidesë ju shkrifëton flokët dhe ju fal shkëlqim dhe butësi natyrore. Vaji organik i jojobës ju rikthen strukturën natyrore flokëve dhe mbron ngjyrën e flokëve që të mos venitet. Ky balsam bën që flokët të krihen dhe stilohen më lehtësisht.

 

Udhëzimet e përdorimit: Pasi t’i keni larë flokët, vendosni një sasi të vogël balsami në flokët e lagur. Shpërndajeni balsamin në mënyrë të njëtrajtshme nga rrënjët në majërat e flokëve, mbajeni për 1-2 minuta dhe shpëlani flokët.

 

Origjina 99% NATURALE

Certifikuar nga BDIH (cosmos natural)

 

Certifikata BDIH është konform Standardeve më të rrepta Gjermane për Cilësinë në lidhje me kozmetikën natyrore dhe organike.

NUK përmban SLS, PARABEN, SILIKON

 

PërbërësitAqua, Cetearyl Alcohol, Glycerin, Distearoylethyl Dimonium Chloride, Cocos Nucifera Oil, Simmondsia Chinensis Seed Oil*, Vanda Coerulea Extract, Hydrolyzed Wheat Protein, Tocopherol, Guar Hydroxypropyltrimonium Chloride, Benzyl Alcohol, Dehydroacetic Acid, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Citric Acid, Parfum. 

 

Vëllimi 280ml .Relative products

Stay in touch

Secured payments

© Copyright 2021 - NATURA SIBERICA GREECE. All rights reserved.
Designed and developed by NetApps Ltd