Organic shop Conditioner Moroccan Princess, Balsam per Rigjenerimin e Flokeve, Lule organike te ullirit dhe te portokallit,  280ml .

Code: 1885E

5.47 € 3.83 €

Balsam per Riparimin e Flojeve .Ky balsam i pasur do t’ju trjatoje floket deri ne majerat e tyre, duke ju falur energji dhe bukuri. Kushtojini vemendje flokeve tuaj, mbrojini dhe rigjenerojini floket me kete formule speciale te vajit oranik te ullirit dhe ekstraktin organik te lules se portokallit. Vitaminat dhe mineralet qe kane perberesit kane per qellim te ushqejne, hidratojne dhe permiresojne strukturen e flokeve tuaj. Ky balsam i ben floket edhe me te lehte per t’u krehur dhe stiluar.


 

Balsam për Riparimin e Flojëve .Ky balsam i pasur do t’ju trjatojë flokët deri në majërat e tyre, duke ju falur energji dhe bukuri. Kushtojini vëmendje flokëve tuaj, mbrojini dhe rigjenerojini flokët me këtë formulë speciale të vajit oranik të ullirit dhe ekstraktin organik të lules së portokallit. Vitaminat dhe mineralet që kanë përbërësit kanë për qëllim të ushqejnë, hidratojnë dhe përmirësojnë strukturën e flokëve tuaj. Ky balsam i bën flokët edhe më të lehtë për t’u krehur dhe stiluar.

 

Udhëzimet e përdorimit: Pasi i keni larë flokët me shampo, vendosni një sasi të vogël balsami në flokët e lagur. Shpërndajeni balsamin nga rrënjët në majërat e flokëve,  mbajeni për 1-2 minuta dhe më pas bëni shpëlarjen.

Origjina 99% NATURALE

Certifikuar nga BDIH (cosmos natural)

 

Certifikata BDIH është konform Standardeve më të rrepta Gjermane për Cilësinë në lidhje me kozmetikën natyrore dhe organike.

NUK përmban SLS, PARABEN, SILIKON

 

Përbërësit: Aqua, Cetearyl Alcohol, Glycerin, Distearoylethyl Dimonium Chloride, Cocos Nucifera Oil, Organic Olea Europaea Fruit Oil*, Citrus Aurantium Dulcis Flower Water*, Hydrolyzed Wheat Protein, Tocopherol, Guar Hydroxypropyltrimonium Chloride, Benzyl Alcohol, Dehydroacetic Acid, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Citric Acid, Parfum. 

 

 

Vëllimi 280ml .Relative products

Stay in touch

Secured payments

© Copyright 2020 - NATURA SIBERICA GREECE. All rights reserved.
Designed and developed by NetApps Ltd