Organic shop Conditioner Silk Nectar , Nektar i Mendafshte, Balsam  Shea Organike dhe Zambak Uji, 280ml.

Code: 1908E

5.47 € 3.83 €

Ky balsam i pasur per floket do t’ju fale flokeve shkelqim dhe do t’i beje me lehtesisht te stilueshem per shkak te permbajtjes se larte te gjalpit organik shea dhe ekstraktit te zambakut te ujit.


Organic shop Conditioner Silk Nectar , Nektar i Mëndafshtë, Balsam  Shea Organike dhe Zambak Uji.

 

Ky balsam i pasur për flokët do t’ju falë flokëve shkëlqim dhe do t’i bëjë më lehtësisht të stilueshëm  për shkak të përmbajtjes së lartë të gjalpit organik shea dhe ekstraktit të zambakut të ujit. Gjalpi organik shea hidraton dhe ushqen flokët nga rrënjër në majë dhe ju fal flokëve më shumë shkëlqim dhe i bën më të bindur dhe më të fortë. Ekstrakti organik i zambakut të ujit rigjallëron flokët, dhe rigjeneron strukturën e tyre natyrore. Ky balsam i bën flokët të krihen dhe të stilohen më lehtësisht.

 

Udhëzimet e përdorimit: Pasi t’i keni larë flokët, vendosni një sasi të vogël balsami në flokët e lagur. Shpërndajeni balsamin në mënyrë të njëtrajtshme nga rrënjët në majërat e flokëve, mbajeni për 1-2 minuta dhe shpëlani flokët.

 

Origjina 99% NATURALE.

Certifikuar nga BDIH (cosmos natural).

 

Certifikata BDIH është konform Standardeve më të rrepta Gjermane për Cilësinë në lidhje me kozmetikën natyrore dhe organike.

NUK përmban SLS, PARABEN, SILIKON.

 

Përbërësit:  Aqua, Sodium Coco-Sulfate, Lauryl Glucoside, Coco-Glucoside, Glyceryl Oleate, Butyrospermum Parkii Butter*, Nuphar Luteum Root Extract* Hydrolyzed Wheat Protein, Sodium Chloride, Parfum**, Benzyl Alcohol, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Dehydroacetic Acid, Tocopherol, Citric Acid, Limonene, Linalool, Geraniol.

 

Vëllimi 280ml.Relative products

Stay in touch

Secured payments

© Copyright 2020 - NATURA SIBERICA GREECE. All rights reserved.
Designed and developed by NetApps Ltd