Organic shop Foot Cream-Balm Thai Spa-Pedicure , Krem-Balsam per Shputat e Kembeve , Eukaliptus dhe Rigon , 75 ml.

Code: 2332E

4.46 € 3.12 €

.Ky krem-balsam per shputat e kembeve rinon menjehere lekuren e shputave te kembes. I pasur me ekstraktin e eukaliptusit organik, ekstraktin e rigonit dhe vajin e limonit te gjelber, kremi-xhel ushqen dhe mbron lekuren nga faktoret e demshem te mjedisit.


Organic shop Foot Cream-Balm Thai Spa-Pedicure , Krem-Balsam per Shputat e Kembeve , Eukaliptus dhe Rigon .


Krem Balsam per Shputat e Kembeve , Pedikyr SPA Tailandez , Mbron dhe Rigjeneron .Ky krem-balsam per shputat e kembeve rinon menjehere lekuren e shputave te kembes. I pasur me ekstraktin e eukaliptusit organik, ekstraktin e rigonit dhe vajin e limonit te gjelber, kremi-xhel ushqen dhe mbron lekuren nga faktoret e demshem te mjedisit.

99% Origjine NATURALE
Certifikuar nga BDIH (kosmos natyror)
Certifikata eshte konform Standardeve te rrepta Gjermane te Cilesise per kozmetiken natyrore dhe organike
NUK PERMBAN PARABEN, NUK PERMBAN SILIKON

 

Udhezimet e perdorimit: Vendosni nje sasi te vogel kremi-xhel ne lekuren e paster dhe te thate te shputave te kembeve.


Perberesit: Aqua, Caprylic/Capric Triglyceride, Glyceryl Stearate, Cetearyl Alcohol, Glycerin, Coco-Caprylate/Caprate, Butyrospermum Parkii Butter*, Eucalyptus Globulus Leaf Extract*, Origanum Vulgare Leaf Extract, Citrus Aurantifolia Oil, Tocopherol, Aloe Bardadensis Leaf Extract*, Sodium Stearoyl Glutamate, Menthol, Xanthan Gum, Parfum, Benzyl Alcohol, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Dyhydroacetic Acid, Citric Acid, Limonene, Linalool, Citral.
Preserved with: Benzyl Alcohol, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Dyhydroacetic Acid.

Vellimi 75 ml.Relative products

Stay in touch

Secured payments

© Copyright 2020 - NATURA SIBERICA GREECE. All rights reserved.
Designed and developed by NetApps Ltd