Organic shop Foot Cream-Butter Barbados Spa-Pedicure , Krem-Gjalpe per Shputat e Kembeve , Peme Caji dhe Mente Patchouli , 75 ml.

Code: 2370E

4.46 € 3.12 €

Ky krem gjalpe i pasur ushqen ne thellesi dhe zbut lekuren e shputave te kembeve dhe largon lodhjen me vajin e pemes te cajit organik, vajin e mentes patchouli (Lat. Pogostemon cablin) dhe ekstraktin e drurit sandal (Lat. Santalum album).


Organic shop Foot Cream-Butter Barbados Spa-Pedicure , Krem-Gjalpe per Shputat e Kembeve , Peme Caji dhe Mente Patchouli.

 


Pedikyr SPA Barbados , Ushqen dhe Zbut . Ky krem gjalpe i pasur ushqen ne thellesi dhe zbut lekuren e shputave te kembeve dhe largon lodhjen me vajin e pemes te cajit organik, vajin e mentes patchouli (Lat. Pogostemon cablin) dhe ekstraktin e drurit sandal (Lat. Santalum album).


99% Origjine NATURALE
Certifikuar nga BDIH (kosmos natyror)
Certifikata eshte konform Standardeve te rrepta Gjermane te Cilesise per kozmetiken natyrore dhe organike
NUK PERMBAN PARABEN, NUK PERMBAN SILIKON 


Udhezimet e perdorimit: Vendosni nje sasi te vogel kremi-xhel ne lekuren e paster dhe te thate te shputave te kembeve.

Perberesit: Aqua, Caprylic/Capric Triglyceride, Glyceryl Stearate, Coco-Caprylate/Caprate, Cetearyl Alcohol, Glycerin, Butyrospermum Parkii Butter*, Cera Alba*, Stearic Acid, Melaleuca Artelnifolia Leaf Oil*, Tocopherol, Pogostemon Cablin Leaf Oil, Santalum Album Wood Extract, Sodium Stearoyl Glutamate, Xanthan Gum, Parfum, Benzyl Alcohol, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Dyhydroacetic Acid, Citric Acid, Limonene, Linalool, Citral, Citronellol. Preserved with: Benzyl Alcohol, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Dyhydroacetic Acid.

Vellimi 75 ml.Relative products

Stay in touch

Secured payments

© Copyright 2020 - NATURA SIBERICA GREECE. All rights reserved.
Designed and developed by NetApps Ltd