Organic shop Hand & Nail Cream-Gel Irish Spa Manicure , Krem Xhel per Duart dhe Thonjte , Aloe & Dylle Bletesh , 75 ml.

Code: 2363E

4.46 € 3.12 €

Ky krem xhel i lehte dhe delikat hidraton duart, i ushqen dhe i mbron duart dhe thonjte fale ekstraktit organik te aloes, dyllit te bleteve dhe vitaminave E. Perkedhelini duart me trajtimin hidratues SPA.


Organic shop Hand & Nail Cream-Gel Irish Spa Manicure ,  Krem  Xhel per Duart dhe Thonjte  , Aloe & Dylle Bletesh .


Manikyr SPA Irlandez ,Hidraton dhe Mbron .Ky krem xhel i lehte dhe delikat hidraton duart, i ushqen dhe i mbron duart dhe thonjte fale ekstraktit organik te aloes, dyllit te bleteve dhe vitaminave E. Perkedhelini duart me trajtimin hidratues SPA.

 

99% Origjine NATURALE
Certifikuar nga BDIH (kosmos natyror)
Certifikata eshte konform Standardeve te rrepta Gjermane te Cilesise per kozmetiken natyrore dhe organike
NUK PERMBAN PARABEN, NUK PERMBAN SILIKON

 


Udhezimet e perdorimit: Vendosni nje sasi te vogel kremi xhel ne lekuren e paster dhe te thate te duarve.


Perberesit: Aqua, Caprylic/Capric Triglyceride, Glyceryl Stearate, Cetearyl Alcohol, Glycerin, Hydrogenated Starch Hydrolysate, Helianthus Annuus Hybrid Oil*, Cera Alba*, Borago Officinalis Seed Oil*, Linum Usitatissimum Seed Oil*, Rosmarinus Officinalis Leaf Oil*, Tocopheryl, Aloe Barbadensis Leaf Extract*, Sodium Stearoyl Glutamate, Xanthan Gum, Parfum, Benzyl Alcohol, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Dyhydroacetic Acid, Citric Acid, Limonene, Linalool, Citronellol.
Preserved with: Benzyl Alcohol, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Dyhydroacetic Acid.

Vellimi 75 ml.Relative products

Stay in touch

Secured payments

© Copyright 2020 - NATURA SIBERICA GREECE. All rights reserved.
Designed and developed by NetApps Ltd