Organic shop Hand & Nail Cream-Butter Indonesian Spa Manicure , Krem Gjalpe per Duart dhe Thonjte Ylang- Ylang & Buriti , 75 ml.

Code: 2387E

4.46 € 3.12 €

Ky krem gjalpe luksoz eshte nje zgjidhje e mrekullueshme per te ushqyer dhe rigjeneruar duart tuaja. Kremi eshte i pasur me ylang-ylang (Lat. Cananga odorata) dhe vaj buriti (Lat. Mauritia flexuosa) dhe ekstraktin e lules te portokallit dhe forcon thonjte tuaj. Perkedhelini duart me perkujdesje SPA dhe shijojini rezultatet menjehere pas perdorimit per here te pare te produktit.


Organic shop Hand & Nail Cream-Butter Indonesian Spa Manicure , Krem Gjalpe per Duart dhe Thonjte Ylang- Ylang & Buriti .

 

Spa manikyr Indonezian ,Ushqen dhe Rigjeneron . Ky krem gjalpe luksoz eshte nje zgjidhje e mrekullueshme per te ushqyer dhe rigjeneruar duart tuaja. Kremi eshte i pasur me ylang-ylang (Lat. Cananga odorata) dhe vaj buriti (Lat. Mauritia flexuosa) dhe ekstraktin e lules te portokallit dhe forcon thonjte tuaj. Perkedhelini duart me perkujdesje SPA dhe shijojini rezultatet menjehere pas perdorimit per here te pare te produktit.

98% Origjine NATURALE
Certifikuar nga BDIH (kosmos natyror)
Certifikata eshte konform Standardeve te rrepta Gjermane te Cilesise per kozmetiken natyrore dhe organike
NUK PERMBAN PARABEN, NUK PERMBAN SILIKON

 


Udhezimet e perdorimit: Vendosni nje sasi te vogel te kremit-gjalpe ne lekuren e paster dhe te thate te duarve.

Perberesit: Aqua, Caprylic/Capric Triglyceride, Glyceryl Stearate, Coco-Caprylate/Caprate, Cetearyl Alcohol, Glycerin, Butyrospermum Parkii Butter*, Cera Alba*, Stearic Acid, Mauritia Flexuosa Fruit Oil, Tocopheryl, Cananga Odorata Flower Oil*, Citrus Aurantium Amara Flower Water*, Sodium Stearoyl Glutamate, Xanthan Gum, Parfum, Benzyl Alcohol, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Dyhydroacetic Acid, Citric Acid, Linalool.
Preserved with: Benzyl Alcohol, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Dyhydroacetic Acid.

Vellimi 75 ml.Relative products

Stay in touch

Secured payments

© Copyright 2021 - NATURA SIBERICA GREECE. All rights reserved.
Designed and developed by NetApps Ltd