Organic shop Hand & Nail Cream-Balm Japanese Spa-Manicure , Krem Balsam per Duart dhe Thonjte , Qershi dhe Zambak Uji , 75 ml.

Code: 2349E

4.46 € 3.12 €

Ky krem balsam natyror jo vetem i ben duart tuaja te lemuara dhe te mendafshta, por edhe perkujdeset realisht per thonjte tuaj. Ekstrakti i qershise organike forcon thonjte, ndersa ekstrakti i zambakut te ujit organik mbron dhe ushqen duart tuaja.


Organic shop Hand & Nail Cream-Balm Japanese Spa-Manicure , Krem Balsam per Duart dhe Thonjte ,  Qershi dhe Zambak Uji .


Manikyr SPA Japonez ,Mbron dhe Forcon . Ky krem balsam natyror jo vetem i ben duart tuaja te lemuara dhe te mendafshta, por edhe perkujdeset realisht per thonjte tuaj. Ekstrakti i qershise organike forcon thonjte, ndersa ekstrakti i zambakut te ujit organik mbron dhe ushqen duart tuaja.

99% Origjine NATURALE
Certifikuar nga BDIH (kosmos natyror)
Certifikata eshte konform Standardeve te rrepta Gjermane te Cilesise per kozmetiken natyrore dhe organike
NUK PERMBAN PARABEN, NUK PERMBAN SILIKON

 

Udhezimet e perdorimit: Vendosni nje sasi te vogel te kremit-gjalpe ne lekuren e paster dhe te thate te duarve.


Perberesit: Aqua, Caprylic/Capric Triglyceride, Glyceryl Stearate, Hydrogenated Starch Hydrolysate, Cetearyl Alcohol, Coco-Caprylate/Caprate, Butyrospermum Parkii Butter*, Olea Europaea Fruit Oil*, Cera Alba*,Stearic Acid, Malpighia Punicifolia Fruit Extract*, Tocopheryl, Nelumbo Nucifera Flower Extract*, Citrus Aurantium Amara Flower Water*, Sodium Stearoyl Glutamate, Xanthan Gum, Parfum, Benzyl Alcohol, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate,Dyhydroacetic Acid, Citric Acid, Citral, Limonene, Linalool,Cinnamal, Eugenol, Citronellol. Preserved with: Benzyl Alcohol, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Dyhydroacetic Acid.

Vellimi 75 ml.Relative products

Stay in touch

Secured payments

© Copyright 2020 - NATURA SIBERICA GREECE. All rights reserved.
Designed and developed by NetApps Ltd