Organic shop Hair Mask Honey Avocado , Maske per Riparim me Avokado dhe Majlte , 250ml .

Code: 2462E

5.04 € 3.53 €

Maske per Riparim te Shpejte te Flokeve .Kjo maske luksoze per floket permban vaj organik nga avokadoja si dhe mjalte organik dhe ndihmon ne riparimin e flokeve nga rrenjet ne majerat, duke permiresuar strukturen e flokeve dhe duke i zbutur floket dhe duke ju falur nje shkelqim te bukur dhe terheqes.


Organic shop Hair Mask Honey Avocado , Maskë për Riparim me Avokado dhe Majltë.

 

Maskë për Riparim të Shpejtë të Flokëve .Kjo maskë luksoze për flokët përmban vaj organik nga avokadoja si dhe mjaltë organik dhe ndihmon në riparimin e flokëve nga rrënjët në majërat, duke përmirësuar strukturën e flokëve dhe duke i zbutur flokët dhe duke ju falur një shkëlqim të bukur dhe tërheqës.

 

Udhëzimet e përdorimit: Vendoseni maskën në flokë të lagur, masazhoni lehtë dhe mbajeni për 2-3 minuta. Shpëlani flokët me ujë të bollshëm.

 

Origjina 99% NATURALE

Certifikuar nga BDIH (cosmos natural)

 

Certifikata BDIH është konform Standardeve më të rrepta Gjermane për Cilësinë në lidhje me kozmetikën natyrore dhe organike.

NUK përmban SLS, PARABEN, SILIKON.

 

Përbërësit: Aqua, Cetearyl Alcohol, Glycerin, Distearoylethyl Dimonium Chloride, Cocos Nucifera Oil, Persea Gratissima Oil * (Organic Avocado Oil), Mel * (Organic Honey), Tocopherol (Vitamin E), Hydrolyzed Wheat Protein, Guar Hydroxypropyltrimonium Chloride, Benzyl Alcohol, Dehydroacetic Acid, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Citric Acid, Parfum, CI 77288, CI 77492.

 

Vëllimi  250ml.Relative products

Stay in touch

Secured payments

© Copyright 2020 - NATURA SIBERICA GREECE. All rights reserved.
Designed and developed by NetApps Ltd