Organic shop Indian Jasmine Hair Mask , Maske per Floke me Volum, me Jasemine Indiane, 250ml.

Code: 2455E

5.04 € 3.53 €

Maske per Floke me Volum . Faljuni flokeve vellim mahnites me kete maske per floket, krijuar nga ekstrakti organik i jasemines dhe vaji i jojobas.


Organic shop Indian Jasmine Hair Mask , Maskë për Flokë me Volum, me Jaseminë Indiane.

 

Maskë për Flokë me Volum . Faljuni flokëve vëllim mahnitës me këtë maskë për flokët, krijuar nga ekstrakti organik i jaseminës dhe vaji i jojobas.

 

Udhëzimet e përdorimit: Vendoseni maskën në flokë të lagur, masazhoni lehtë flokët dhe mbajeni maskën për 2-3 minuta. Shpëlani flokët me ujë të bollshëm.

 

Origjina 99% NATURALE

Certifikuar nga BDIH (cosmos natural)

 

Certifikata BDIH është konform Standardeve më të rrepta Gjermane për Cilësinë në lidhje me kozmetikën natyrore dhe organike.

NUK përmban SLS, PARABEN, SILIKON

Përbërësit: Aqua, Cetearyl Alcohol, Glycerin, Distearoylethyl Dimonium Chloride, Cocos Nucifera Oil, Jasminum Officinale Flower Water*, Simmondsia Chinensis Seed Oil*, Tocopherol, Hydrolyzed Wheat Protein, Guar Hydroxypropyltrimonium Chloride, Benzyl Alcohol, Dehydroacetic Acid, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Citric Acid, Parfum**, Limonene, Linalool, Geraniol, CI 77491, CI 77492, CI 77499

 

Vëllimi 250ml .

 Relative products

Stay in touch

Secured payments

© Copyright 2020 - NATURA SIBERICA GREECE. All rights reserved.
Designed and developed by NetApps Ltd