Organic shop Greek Fig Hair Mask , Maske per Floket per Shkelqim te Menjehershem, Fiq Greke dhe Bajame , 250ml.

Code: 2448E

5.04 € 3.53 €

Kjo maske e pasur per floket perbehet nga ekstrakti organik i fiqve dhe nga vaji organik i bajameve me qellim perkujdesjen delikate te flokeve, maska ju fal shkelqim te mendafshte, butesi dhe elasticitet, dhe ben krehjen me te lehte.


Organic shop Greek Fig Hair Mask , Maskë për Flokët për Shkëlqim të Menjëhershëm, Fiq Grekë dhe Bajame.

Maskë për Flokët për Shkëlqim të Menjëhershëm .Kjo maskë e pasur për flokët përbëhet nga ekstrakti organik i fiqve dhe nga vaji organik i bajameve me qëllim përkujdesjen delikate të flokëve, maska ju fal shkëlqim të mëndafshtë, butësi dhe elasticitet, dhe bën krehjen më të lëhtë.

Udhëzimet e përdorimit: Vendoseni maskën në flokë të lagur, masazhoni lehtë flokët dhe mbajeni maskën për 2-3 minuta. Shpëlani flokët me ujë të bollshëm.

 

Origjina 99% NATURALE

Certifikuar nga BDIH (cosmos natural)

 

Certifikata BDIH është konform Standardeve më të rrepta Gjermane për Cilësinë në lidhje me kozmetikën natyrore dhe organike.

NUK përmban SLS, PARABEN, SILIKON

Përbërësit: Aqua, Cetearyl Alcohol, Glycerin, Distearoylethyl Dimonium Chloride, Cocos Nucifera Oil, Ficus Carica Fruit Extract*, Prunus Amygdalus Dulcis Oil*, Tocopherol, Hydrolyzed Wheat Protein, Guar Hydroxypropyltrimonium Chloride, Benzyl Alcohol, Dehydroacetic Acid, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Citric Acid, Parfum**, CI 77491.

 

 

Vëllimi 250ml .Relative products

Stay in touch

Secured payments

© Copyright 2020 - NATURA SIBERICA GREECE. All rights reserved.
Designed and developed by NetApps Ltd