Organic shop Strawberry Yoghurt Body Mousse , Mousse Trupi , Kos me Lule shtrydhe , 250 ml.

Code: 2493E

6.06 € 4.24 €

Shkume per Trupin ,Lule shtrydhe Organike dhe Qumesht . Kjo shkume per trupin perbehet nga ekstrakti i lule shtrydhes organike dhe proteinat e qumeshtit qe e ngopin lekuren me vitamina dhe mikroelemente, tonifikon ndjeshem lekuren dhe e ben te bute si mendafshi.


Organic shop Strawberry Yoghurt Body Mousse , Mousse Trupi , Kos me Lule shtrydhe .


Mousse per Trupin , Lule shtrydhe Organike dhe Qumesht . Kjo Mousse per trupin perbehet nga ekstrakti i lule shtrydhes organike dhe proteinat e qumeshtit qe e ngopin lekuren me vitamina dhe mikroelemente, tonifikon ndjeshem lekuren dhe e ben te bute si mendafshi.

 

99% Origjine NATURALE
Certifikuar nga BDIH (kosmos natyror)
Certifikata eshte konform Standardeve te rrepta Gjermane te Cilesise per kozmetiken natyrore dhe organike
NUK PERMBAN PARABEN, NUK PERMBAN SILIKON


Udhezimet e perdorimit: Vendosni nje sasi te vogel te produktit ne lekuren e paster e te thate, duke kryer levizje te lehta masazhuese.

Perberesit: Aqua, Coco-Caprylate Caprate, Glyceryl Stearate, Cetearyl Alcohol, Hydrogenated Starch Hydrolysate, Butyrospermum Parkii Butter, Glycerin, Caprylic/Capric Triglyceride, Octyldodecanol, Fragaria Vesca Fruit Extract*, Hydrolyzed Milk Protein, Rubus Idaeus Fruit Extract*, Mel*, Tocopherol, Xanthan Gum, Sodium Stearoyl Glutamate, Benzyl Alcohol, Dehydroacetic Acid, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Citric Acid, Parfum, Limonene, Linalool, Geraniol, CI 77491.
* Issued from organic agriculture

Vellimi 250 ml.Relative products

Stay in touch

Secured payments

© Copyright 2020 - NATURA SIBERICA GREECE. All rights reserved.
Designed and developed by NetApps Ltd