Organic Shop Foot scrub Sugar Lotus , Skrab sheqeri per Shputat e Kembeve nga Zambaku i Ujit , 250 ml.

Code: 2578E

7.07 € 4.95 €

Ky skrab sheqeri per shputat e kembeve hidraton dhe rigjeneron ndjeshem lekuren, nderkohe qe largon lodhjen. Ekstrakti i zambakut te ujit organik ushqen dhe zbut lekuren, duke i kthyer lekures delikatesen natyrore. Sheqeri natyror ekfoljon lekuren dhe largon qelizat e vdekura. Lekura zbutet dhe behet e kadifenjte.


Organic Shop Foot scrub Sugar Lotus , Skrab sheqeri per Shputat e Kembeve nga Zambaku i Ujit .

Ky skrab sheqeri për shputat e këmbëve hidraton dhe rigjeneron ndjeshëm lëkurën, ndërkohë që largon lodhjen. Ekstrakti i zambakut të ujit organik ushqen dhe zbut lëkurën, duke i kthyer lëkurës delikatesën natyrore. Sheqeri natyror ekfoljon lëkurën dhe largon qelizat e vdekura. Lëkura zbutet dhe bëhet e kadifenjtë.

Udhëzimet e përdorimit:  Masazhoni lehtësisht këmbët me lëvizje rrotulluese, dhe shpëlajini mirë me ujë të ngrohtë. Për rezultate më të dukshme, përdoreni skrabin një herë në javë. Përdoreni skrabin sipas udhëzimeve të përdorimit.

99,54% Origjinë NATURALE
Certifikuar nga BDIH (kosmos natyror)
Certifikata është konform Standardeve të rrepta Gjermane të Cilësisë për kozmetikën natyrore dhe organike .
NUK PËRMBAN PARABEN, NUK PËRMBAN SILIKON

Përbërësit: Sucrose, Glycerin, Cetearyl Alcohol, Butyrospermum Parkii Butter, Nelumbo Nucifera Flower Extract*, Citric Acid, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Cocamidopropyl Betaine, Aqua, Parfum, CI 77742, CI 77491 (*) � issued from organic agriculture.

Vëllimi 250 ml.Relative products

Stay in touch

Secured payments

© Copyright 2020 - NATURA SIBERICA GREECE. All rights reserved.
Designed and developed by NetApps Ltd