Organic Shop Shampoo Treasure Of Sri Lanka , Borago Organike & Sandal, Shampo per Floke me Volum , 280ml.

Code: 1953E

6.06 € 4.24 €

Shampo per Floke te Bukur dhe me Volum, Thesari i Sri Lankes .Floket do te jene thesari me i cmuar me kete shampo me vaj borago dhe ekstrakt nga druri sandal. Keta perberes luksoze do t’i ushqejne floket, do t’ju falin vellim dhe shkelqim mahnites.


Organic Shop Shampoo Treasure Of Sri Lanka, Shampo për Flokë me Volum, Borago Organike & Sandal.

 

Shampo për Flokë të Bukur dhe me Volum, Thesari i Sri Lankës .Flokët do të jenë thesari më i çmuar me këtë shampo me vaj borago dhe ekstrakt nga druri sandal. Këta përbërës luksozë do t’i ushqejnë flokët, do t’ju falin vëllim dhe shkëlqim mahnitës.

Udhëzimet e përdorimit: Vendoseni shampon në flokë të lagur, fërkoni flokët dhe shpëlani flokët me ujë të bollshëm. Përsëriteni procesin nëse është e nevojshme.

Origjina 99% NATYRALE 

Certifikuar nga BDIH (cosmos natural)

Certifikata BDIH është konform Standardeve më të rrepta Gjermane për Cilësinë në lidhje me kozmetikën natyrore dhe organike.

NUK përmban SLS, PARABEN, SILIKON

 

Përbërësit: Aqua, Sodium Coco-Sulfate, Lauryl Glucoside, Coco-Glucoside, Glyceryl Oleate, Borago Officinalis Seed Oil*, Santalum Album Wood Extract, Hydrolyzed Wheat Protein, Illicium Vermum Fruit Oil, Cinnamomum Zeylanicum Bark Oil, Eugenia Capyophyllus Leaf Oil, Glycerin, Sodium Chloride, Parfum, Benzyl Alcohol, Sodium Benzoate Potassium Sorbate, Dehydroacetic Acid, Tocopheryl, Citric Acid, Limonene.

 

Vëllimi 280ml.Relative products

Stay in touch

Secured payments

© Copyright 2019 - NATURA SIBERICA GREECE. All rights reserved.
Designed and developed by NetApps Ltd