Fresh Spa Kam-Chat-Ka Arctic Blooming Bust&Neck Cream, Krem per Qafen dhe Zonen e Dekoltese , 200 ml.

Code: 4602E

28.13 € 19.69 €

Kremi me efekt lifting per dekoltene dhe qafen i rikthen lekures elasticitetin dhe e ruan ate per nje kohe te gjate fale nje kombinimi unik te perberesve nga barerat e egra. Trajtimi lufton me sukses rrudhat dhe ngadaleson procesin e plakjes.


Kamchatka eshte nje nga vendet me te rralla ku mund te gjeni akoma natyren vertet te eger. Eshte nje bote unike me debore te perhershme dhe pranvera te nxehta, lumenj te tejdukshem dhe vullkane aktive. Ujerat qe rrjedhin ne toke jane shume te pasur me substanca te dobishme qe ushqejne bimet dhe ju japin energji dhe fuqi. Produktet kozmetike te linjes Kam-Chat-ka qe bazohen ne keto bime kane efekte te pabesueshme rigjeneruese dhe ofrojne rezultate te dukshme nese perdoren cdo dite ne perkujdesjen e lekures dhe flokeve.

Fresh Spa Kam-Chat-Ka Arctic Blooming Bust&Neck Cream, Krem per Qafen dhe Zonen e Dekoltese .

 

 

Krem per Dekoltene dhe Qafen me Efekt Lifting , Kremi me efekt lifting per dekoltene dhe qafen i rikthen lekures elasticitetin dhe e ruan ate per nje kohe te gjate fale nje kombinimi unik te perberesve nga barerat e egra. Trajtimi lufton me sukses rrudhat dhe ngadaleson procesin e plakjes.
Ekstrakti i Leontopodium alpinum ka perqendrim te larte te tanines qe eshte e famshme per vetite e fuqishme mbrojtese, dhe e mbron lekuren nga faktoret e demshem te mjedisit dhe plakja e lekures.
Vaji i lirit organik e ushqen lekuren me mikroelementet dhe vitaminat e nevojshme. Ai zbut, hidraton dhe tonifikon lekuren.
Ekstrakti i xhensenit organik rinon menjehere lekuren dhe ka efekt te menjehershem lifting. Permireson ngjyren e lekures, stimulon aftesine e rigjenerimit te lekures dhe redukton rrudhat. I rikthen lekures shkelqimin natyror dhe freskine.

Udhezimet e perdorimit: Duke kryer levizje te lehta masazhuese, vendoseni kremin ne qafen e paster dhe ne zonen e dekoltese 1-2 here ne dite.

Perberesit: Aqua Octyldodecanol, Glyceryl Stearate, Glycerin, Caprylic/Capric Triglyceride, Galactoarabinan, Pathenol, Cetearyl Alcohol, Sodium Polyacrylate, Leontopodium Alpinum Flower/Leaf Extract, Linum Usitatissimum Seed Oil, Panax Ginseng Root Extract, Pinus Pumila Needle Extract, Juniperus Sibirica Extract, Lippia Citiodora Leaf Water, Malva Sylvestris Flower Extract, Cetearyl Glucoside, Dicapryly Ether, Bisabolol, Sodium Stearoyl Glutamate, Pinus Sibirica Seed Oil Polyglyceryl-6 Esters, Benzyl Alcohol, Dehydroacetic Acid, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Ethylhexylglycerin, Citric Acid, Parfum, CI 16255, CI 16035, Linalool, Hexyl Cinnamal, Butylphenyl Methylpropional.

Vellimi 200 ml.Relative products

Stay in touch

Secured payments

© Copyright 2020 - NATURA SIBERICA GREECE. All rights reserved.
Designed and developed by NetApps Ltd