Fresh Spa Cold Stream Body Wrap , Rryme e Ftohte , Mbeshtjelles per Trupin , 400 ml.

Code: 4459E

66.63 € 46.64 €

Ky mbeshtjelles per trupin me efekt freskues limfatik pastron lekuren, e ushqen, e tonifikon dhe ndihmon ne humbjen e peshes dhe lufton celulitin.


Kamchatka eshte nje nga vendet me te rralla ku mund te gjeni akoma natyren vertet te eger. Eshte nje bote unike me debore te perhershme dhe pranvera te nxehta, lumenj te tejdukshem dhe vullkane aktive. Ujerat qe rrjedhin ne toke jane shume te pasur me substanca te dobishme qe ushqejne bimet dhe ju japin energji dhe fuqi. Produktet kozmetike te linjes Kam-Chat-ka qe bazohen ne keto bime kane efekte te pabesueshme rigjeneruese dhe ofrojne rezultate te dukshme nese perdoren cdo dite ne perkujdesjen e lekures dhe flokeve.

 

Fresh Spa Cold Stream Body Wrap , Rryme e Ftohte , Mbeshtjelles per Trupin .


Ky mbeshtjelles per trupin me efekt freskues limfatik pastron lekuren, e ushqen, e tonifikon dhe ndihmon ne humbjen e peshes dhe lufton celulitin. Balta e Detit stimulon rigjenerimin e lekures dhe largon yndyrat. Pastron ne thellesi lekuren, largon ujin e tepert dhe i jep lekures substancat e nevojshme. Ekstrakti i Mentjes Organike ka efekt tonifikues, largon lodhjen dhe ju ben te ndjeheni te rinuar dhe te fresket. Ekstrakti i Myshkut eshte nje antioksidant i fuqishem. Ai e ben lekuren me te bute dhe me te tonifikuar.

Udhezime per perdorim: Zbatoni ne zonat problematike dhe lini 15-20 minuta , gjithashtu mund te perdorni menbrane plastike dhe te mbeshtilleni . Shplauni me uje te ngrohte. Aplikoni nje deri ne tre here ne jave Per rezultate edhe me te mira, perdoreni pasi te keni aplikuar skrabin.
Para perdorimit te produktit, testoni nje sasi te vogel te tij ne lekuren e krahut.

Perberesit: Water, Glycerin, Olea Europaea Fruit Oil, Isopropyl Palmitate, kaolin, cetearyl alcohol, glyceryl stearate, menthol, Mentha piperita leaf water *, Iceland Moss Extract, AgrostisSibiricaExtractWH, Achillea asiaticaExtractWH, CetrarianivalisExtractWH, Thujaoccidentalis Extract, Extract * Nuphar luteum root, Eucalyptus Globulus Leaf Extract *, Lithothamniumcalcareum powder Maris Limus Extract, Lessonianigrescens powder Fucus powder, Sodium Stearoyl Glutamate, hydroxyethyl cellulose, Pinus Sibirica Seed Oil Polyglyceryl-6 EstersPS, trimethylcyclohexylButylcarbamate, PineamidopropylBetainePS, HippophaeRhamnoidesamidopropylBetaineHR, benzyl alcohol, Dehydroacetic Acid, sodium benzoate, potassium sorbate, Ethylhexylglycerin, citric Acid, Parfum, CI 77499, CI 42051, hexyl Cinnamal, Linalool, limonene, Butylphenyl Methylpropional, benzyl benzoate.

(*) Nga produkte bujqesore organike.
(**) Perberes natyrore te vajerave esenciale.
(WH) Ekstrakte organike nga bime te egra siberiane.
(PS) Nga vaji i pishes siberiane.


Vellimi 400 ml.Relative products

Stay in touch

Secured payments

© Copyright 2022 - NATURA SIBERICA GREECE. All rights reserved.
Designed and developed by NetApps Ltd