Fresh Spa Kam-Chat-Ka Algae Tsunami, Serum per Trupin me Efekt Anti-Celulit Algae Tsunami, 200ml.

Code: 4633E

28.13 € 19.69 €

Ky serum per trupin permban nje kompleks bioaktiv me perqendrim te larte te barerave te detit. Redukton shenjat e celuliteve dhe depozitimin e yndyrave nderkohe qe ushqen lekuren dhe rrit tonifikimin dhe elasticitetin.


Fresh Spa Kam-Chat-Ka Algae Tsunami, Serum per Trupin me Efekt Anti-Celulit Algae Tsunami.

 

FRESH SPA KAM-CHAT-KA ALGAE TSUNAMI, SERUM PËR TRUPIN, 200ml

Kamchatka është një nga ato vendet e rralla ku ende mund të gjendet natyra autentike e egër – një botë unike me dëborë të përhershme dhe me burime të nxehta, lumenj të tejdukshëm dhe vullkanë aktivë. Ujërat që rrjedhin në tokë janë shumë të pasur me substanca të dobishme që ushqejnë bimët dhe ju japin energji dhe fuqi. Produktet kozmetike të linjës Kam-Chat-ka që bazohen në këto bimë kanë efekte të pabesueshme rigjeneruese dhe ofrojnë rezultate të dukshme nëse përdoren çdo ditë në përkujdesjen e lëkurës dhe flokëve.

Serum për Trupin me Efekt Anti-Celulit Algae Tsunami.

 

Ky serum për trupin përmban një kompleks bioaktiv me përqëndrim të lartë të barërave të detit. Redukton shenjat e celuliteve dhe depozitimin e yndyrave ndërkohë që ushqen lëkurën dhe rrit tonifikimin dhe elasticitetin. Ekstrakti  i mikro-barërave të detit është i pasur me minerale, vitamina dhe proteina. Stimulon rinimin e lëkurës. Tonifikon dhe hidraton lëkurën, dhe e  ushqen me vitaminat dhe mikroelementët e nevojshëm. Ekstrakti i Zambakut të Ujit Organik zbut dhe njëtrajtëson lëkurën. Laminaria Organike përmban karbohidrate, acide organike, vitamina dhe kripëra minerale. Pasuron lëkurën me oksigjen, forcon lëkurën, lufton shenjat e celulitit dhe redakton fryrjen e lëkurës.


Udhëzimet e përdorimit: Duke kryer lëvizje të lehta masazhuese, vendoseni kremin në lëkurën e trupit 1-2 herë në ditë. Kushtojini vëmendje veçanërisht zonave problematike (barkut, këllqeve dhe kofshëve). 

 

Përbërësit:Aqua, Caprylic/Capric Trigylceride, Dicaprylyl Ether, Cyclopentasiloxane, Glycerin, Sodium Polyacrylate, Algae Extract, Pullulan, Laminaria Digitata Extract, Nuphar Luteum Root Extract, Agrostis Sibirica Extract, Pinus Pumila Needle Extract, Sorbus Sibirica Extract, Arnica Montana Flower Extract, Canange Odorata Flower Water, Methyl Glucose Sesquistearate, Trimethylcyclohexyl Butylcarbamate, Sodium Stearoyl Glumate, Pinus Sibirica Seed Oil Polyglyceryl-6 Esters, Zanthan Gum, Benzyl Alcohol, Dehydroacetic Acid, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Ethyhexylglycerin, Citric Acid, Parfum, CS 42090, CI 19140, Hexyl Cinnamal, Linalool, Limonene, Citronellol, Citral.

 

 

 

Vëllimi 200 ml.Relative products

Stay in touch

Secured payments

© Copyright 2021 - NATURA SIBERICA GREECE. All rights reserved.
Designed and developed by NetApps Ltd