Organic Shop Body Desserts Vanilla Whipped Cream , Krem Trupi per Hidratim me Vanilje , 450 ml.

Code: 1977E

15.50 € 10.85 €

Ky krem trupi hidratues eshte nje dhurate per trupin tuaj qe ju ofron kenaqesi dhe josh shqisat tuaja me aromen e vaniljes.


Organic Shop Body Desserts Vanilla Whipped Cream , Krem Trupi per Hidratim me Vanilje.


Ky krem trupi hidratues është një dhuratë për trupin tuaj që ju ofron kënaqësi dhe josh shqisat tuaja me aromën e vaniljes. Gjalpi shea dhe qumështi i tërshërës ushqejnë dhe hidratojnë lëkurën. Ekstrakti i vaniljes organike zbukuron dhe qetëson lëkurën, ndërsavaji i arrave macadamia e zbut lëkurën si mëndafshi dhe shmang formimin e yndyrës.
 
Udhëzimet e përdorimit:  Fërkoni një sasi të vogël të kremit në lëkurën e thatë, duke e përhapur kremin me lëvizje të lehta masazhuese.
Krijuar me përbërës organikë të certifikuar .

Përbërësit: Aqua, Isopropyl Palmitate, Cetearyl Alcohol, Butyrospermum Parkii Butter, Glycerin, Polyglyceryl-3 Methylglucose Distearate, Olea Europaea Fruit Oil, Hydrolyzed Rice Protein, Hippophae Rhamnoides Fruit Oil*, Macadamia Ternifolia Seed Oil, Avena Sativa Kernel Extract*, Vanilla Planifolia Fruit Extract*, Pentaerythrityl Tetrabehenate, Sodium Stearoyl Glutamate, Glyceryl Undecylenate, Parfum, Benzyl Alcohol, Benzoic Acid, Sorbic Acid, Citric Acid, Caramel, CI 19140, CI 15985.
*Issued from Organic Agriculture .Vellimi 450 ml.Relative products

Stay in touch

Secured payments

© Copyright 2020 - NATURA SIBERICA GREECE. All rights reserved.
Designed and developed by NetApps Ltd