Organic Shop Body Desserts Banana Milkshake , rem Riparues per Trupin me Koktej Qumeshti dhe Bananeje, 450ml.

Code: 1984E

15.50 € 10.85 €

Kremi riparues per Trupin me Koktej Qumeshti dhe Bananeje eshte trajtimi ideal per trupin tuaj. Lekura do te behet krejt e bute dhe e kadifenjte. Nje trupi i persosur ka nevoje per perkujdesje te mrekullueshme dhe delikate.


Organic Shop Body Desserts Banana Milkshake , rem Riparues për Trupin me Koktej Qumështi dhe Bananeje.

 

Kremi riparues për Trupin me Koktej Qumështi dhe Bananeje është trajtimi ideal për trupin tuaj. Lëkura do të bëhet krejt e butë dhe e kadifenjtë. Një trupi i përsosur ka nevojë për përkujdesje të mrekullueshme dhe delikate. Ekstrakti i bananes organike parandalon tharjen e lëkurës dhe formimin e qelizave të vdekura; vaji i avokados organike ushqen lëkurën dhe stimulon procesin natyror të rigjenerimit; vaji macadamia  dhe vanilja organike i falin lëkurës elasticitet dhe reduktojnë shenjat në lëkurë. 

 

Krijuar me përbërës organikë të certifikuar.

 

Udhëzimet e përdorimit:  Duke kryer lëvizje të lehta masazhuese, vendosni një sasi të vogël kremi në lëkurën e thatë.

 

 Përbërësit: Aqua, Cetearyl Alcohol, Butyrospermum Parkii  Butter, Octyldodecanol, Coco-Caprylate/ Caprate, Isopropyl Palmitate, Cetyl Palmitate, Glycerin, Glyceryl Stearate, Macadamia Ternifolia Seed Oil, Persea Gratissima Oil*, Vanilla Planifolia Fruit Extract*, Musa Sapientum Fruit Extract*, Prunus Armeniaca Kernel Oil*, Sodium Stearoyl Glutamate, Benzyl Alcohol, Ethylhexylglycerin, Parfum, Caramel, CI 19140, CI 15985.

 

Vëllimi 450 ml .Relative products

Stay in touch

Secured payments

© Copyright 2021 - NATURA SIBERICA GREECE. All rights reserved.
Designed and developed by NetApps Ltd