Organic Shop Body Dessert Caramel Cappuccino , Krem Trupi per tonifikim Karamel dhe Kapucino , 450 ml.

Code: 1991E

12.77 € 8.94 €

Krem Trupi per tonifikim - Karamel dhe Kapucino i rikthen tonifikimin lekures te leshuar, permireson pamjen e trupit dhe ruan per nje kohe te gjate efektin hidratues ne lekure.


Organic Shop Body Dessert Caramel Cappuccino , Krem Trupi per tonifikim Karamel dhe Kapucino .

Krem Trupi për tonifikim - Karamel dhe Kapuçino i rikthen tonifikimin lëkurës të lëshuar, përmirëson pamjen e trupit dhe ruan për një kohë të gjatë efektin hidratues në lëkurë. Vaji i kafesë së gjelbër ka efekt lifting në lëkurë dhe e bën lëkurën elastike, ndërsa gjalpi organik shea dhe gjalpi i kakaos hidratojnë lëkurën dhe i japin ndjesi të mëndafshta. Kanella organike stimulon ekuilibrin natyror të proceseve trupore dhe ngadalëson procesin e plakjes.

Udhëzimet e përdorimit:  Vendosni një sasi të vogël kremi në lëkurën e thatë me lëvizje të lehta masazhuese.   

Krijuar me përbërës organikë të certifikuar .

Përbërësit: Aqua with infusion of extracts: Cinnamomum Cassia Bark Extract, Organic Coffea Arabica (Coffee) Seed Oil, Organic Butyrospermum Parkii (Shea) Butter, Organic Theobroma Cacao Seed Butter, Hydrolyzed Wheat Protein, Glyceryl Stearate, Cetearyl Alcohol, Cetyl Palmitate, Glycerin, Xantan Gum, Caramel, SodiumHydroxide, Parfum, Benzyl Alcohol, Benzoic Acid, Sorbic Acid.

Vëllimi 450 ml.Relative products

Stay in touch

Secured payments

© Copyright 2022 - NATURA SIBERICA GREECE. All rights reserved.
Designed and developed by NetApps Ltd