Organic Shop Body Desserts Summer Fruit Ice Cream ,Krem Peeling Pastrues per Trupin , Akullore me Fruta Vere , 450 ml.

Code: 2004E

15.50 € 10.85 €

Provoni bukurine e rrezeve te dielllit veror se bashku me frutat e lengshme sa here te perdorni kremin Peeling me fruta verore. Ky krem permireson ndjeshem gjendjen tuaj emocionale dhe zbukuron dhe zbut lekuren.


Organic Shop Body Desserts Summer Fruit Ice Cream  ,Krem Peeling Pastrues per Trupin , Akullore me Fruta Vere .


Provoni bukurine e rrezeve te dielllit veror se bashku me frutat e lengshme sa here te perdorni kremin Peeling me fruta verore. Ky krem permireson ndjeshem gjendjen tuaj emocionale dhe zbukuron dhe zbut lekuren. Gjalpi shea organik dhe vaji i pjeshken hidratojne lekuren, ndersa ekstrakti i luleshtrydhes organike dhe vaji i manave te kuqe organike ushqejne lekuren dhe shmangin formimin e yndyres. Kremi peeling pastron ne thellesi poret e lekures dhe e ben lekuren tuaj te bute si mendafshi.

Udhezimet e perdorimit: Vendosni nje nje sasi te vogel kremi peeling ne lekuren e lagur duke kryer levizje te lehta masazhuese. Shpelajeni lekuren me uje.
Krijuar me perberes organike te certifikuar.

Perberesit: Sucrose, Glycerin, MIPA-Laureth Sulfate, Cetearyl Alcohol, Stearic Acid, Palmitic Acid, Propylene Glycol, Hippophae Rhamnoides Fruit, Vaccinium Vitis-Idaea Fruit, Fragaria Vesca Fruit Extract*, Prunus Persica Kernel Oil, Rubus Idaeus Seed Oil*, Passiflora Edulis Seed Oil, Butyrospermum Parkii Butter*, Tocopheryl Acetate, Parfum, Limonene, Linalool, CI 28440, CI 14720
* Issued from organic agriculture

Vellimi 450 ml.Relative products

Stay in touch

Secured payments

© Copyright 2020 - NATURA SIBERICA GREECE. All rights reserved.
Designed and developed by NetApps Ltd